Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
KRYSTYNA SKIMINA Jan Maryjan Dav S Adrian i Wioletta H (1254 niezalogowanych)
815 Postów
mariusz mario
(Marius13)
Maniak
Nowoczesna kuchnia to wprowadzanie coraz to nowszych technologii,uzyskanie innowacyjnego produktu,wymaga ciaglego szkolenie zawodowego, to wplywa na koncowy efekt, ludzi z naturalnymi preferencjami na dobrego kucharza jest niewielu,a ludzi dla ktorych gotowanie staje sie pasja zatrudnia i awansuje sie, bez znaczenia, jakiej jest narodowosci .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Adam Snochowski
(adam1887)
Wiking
Gratulacje Mariusz!
Jak się wie co się umie, to trzeba wykorzystywać!
Pracowałem w Polsce ponad 15 lat w restauracjach , tylko że od strony "podawacza".
Wiem jak jest! i powodzenia życze!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(jacek1916)
Wiking
Podziwiam i gratuluję!!! Mam nadzieję że kiedyś znowu będę w Norwegii i spróbuję specjalności Pana Mariusza i jego zespołu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów

(karlossobon)
Wiking
szacunek dla goscia , ale zeby to mozna nazwac sukcesem to bym nie powiedzial,
w kazdym zawodzie konkretnym mozna taki ,,sukces ,, osiagnac , wystarczy znac jezyk byc dobrym pracownikiem i jeszcze tego chciec. ...mozna to nazwac sukces zawodowy ale nie sukces zyciowy, to poprostu ,,normalna,, praca jak u wiekszosci norwegow....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(Janin)
Stały Bywalec
Moja kobieta od kilku ladnych lat pracuje w znanej korporacji jako szef istotnego dzialu na skandynawie.Czy to znaczy "moje norweskie" cwoki ze ma do was dzwonic i sie pucowac jak wielki sukces osiagnela?? Wyraznie szukacie tematow na sile.
A bufon ze zdjecia nie sie zajmie smazeniem kotletow bo na szum medialny troche za wczesnie.jak ktoregos dnia bedziesz chocby wspolwlascicielem to sie znowu do pan redaktorek odezwij a na razie podziwiaj piekne widoki na oslofiord zaciagajac sie spalonym tluszczem i morda w kubel!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok