Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

65 Postów
Dariusz S
(dreamstars)
Początkujący
takie stereotypy można też wykorzystać przy problemach z Norwegami... Działa !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
może Norweżka uspokoi się jak pójdzie w marszu jaki organizują w Oslo Norwedzy aby uwolnić Norwega , który został skazany wraz z kolegą w Kongo za zabójstwo czarnoskórego kierowcy, Norwedzy chcą jego uwolnienia i bardzo martwią się jego sytuacją w więzieniu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Jakas psychiczna!!!jak wiele innych norów....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(atropina)
Wiking
Chyba dopadła ją jakaś melnachujnia jesienna .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
saddam husajn
(saddamhusajn)
Wiking
BUACHACHAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów

(cosmeticgeek)
Wiking
eh... jaki Polak chciałby takiego niewolnika jak leniwy Norweg, taki dużo je nic nie robi i zabiera dużo miejsca, jakbym miała mieć niewolnika to szybciej pracowitego karzełka.. pracowity, mały, przenośny i niezawodnie tańczy... Pewnie samotna to ma paranoje...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(qwaszx)
Wiking
Mam pytanie dla czego nikt nie mówi ze Niemiec porwie mnie do Komory Gazowej ejj no oni tak robili Nie albo do pracy Niewolniczej - Powiem wam Polacy dajecie się ruchać wszędzie hehheh Polaczek hehhehehehehehe rekcja polaka ./ ruchają waz bez wazeliny wszędzie / Dobrze wam i przyjemnie to nastawiajcie dupy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(qwaszx)
Wiking
Pamiętajcie Polska to Europejska K..... jeśli sami tego nie zmienicie to Nikt wam w tym nie pomoże Będą waz uważać za dzikusów i tp Powyżej K... / No tak choć niemcy zrobili zamach na istnienie człowieka nikt o nich nie mówi . Dla czego, bo w mentalność prowadzi do wymazywania co złego to nie my . / Tak jak po wyżej
Ci Polacy… Poniżają waz a wy sobie robicie sensacje i śmiechy .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
WART NEOLY
(NELORD)
Wiking
Smutne jest że społeczeństwo Które walczyło najbardziej z dwoma agresorami przeciwko przemocy i niewolnictwem i zbrodni będzie postrzegane Jak w tym ''Ci Polacy,, Ale jak widać Rosjanie wytępili inteligencję a Skąd miała się on wziąć ?? Teraz / dajcie 16 piw zrobię z siebie błazna oooo mam rekord 16 piwa jestem wielkim Błaznem i europejską widownie mam gratulacje To nie wam się będzie zle z taką opinią Tylko waszym dzieciom . A tej Pani proponuję zapodać reportaż jak Polacy walczyli by wspomnianego Niewolnictwa nie było . stereotyp polaka Kto go wykreował .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Małgorzata W.
(Malgos1212)
Wiking
No to dziewczyna ma przerąbane Wywiozą ją do Polski i bedą kazali pracować 12 godzin za 1500 zł
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok