Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Więcej nauki o islamie w szkołach - Norwegia

Czytali temat:
madrose m Łukasz Ch (1434 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Więcej nauki o islamie w szkołach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Milosz C
(Mily)
Wiking
Mysle,ze kto bardziej zaangazowany zorientuje sie, jakie konsekwencje niesie ze soba wyparcie ze szkol religii a w tym normalnej etyki z poszanowaniem ludzi jako ludzi a nie przedmiotow czy rzeczy. Nie mam nic przeciwko innym zyjacym obok mnie ale jesli w stopniu znacznym moi najmniejsi najblizsi zaczynaja byc nekani z powodu tego,ze sa chrzescijanami i maja medalik lub krzyzyk na szyi, ktory przeszkadza szczegolnie wyznaniom islamskim to nie jest to dobra prognoza na przyszlosc. Dopuszczenie do islamizacji Norwegii poskutkuje wszystkim tym,co juz dotknelo inne panstwa,ktore w pelni wpuscily islamska kulture-przede wszystkim do regresu rozwojowego panstwa. Warto zatem przyjzec sie Szwecji, ktora juz teraz boryka sie z bardzo wysoka przestepczoscia z tytulu gangow islamskich. Dla usprawiedliwienia, kiedy w Norwegii od wrzesnia zaczeto podejmowac deportacje imigrantow przestepczosc sukcesywnie zaczela malec (www.thelocal.no/20141110/norway-deports-...umber-of-immigrants) Zdecydowanie panu Larsowi Gule mowie stanowcze nie dla jego propozycji.Pozdrawiam przytomnych!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aga bandola
(baga)
Wiking
Brawo !!! Norwedzy będą islamizowani ; ramadan, modlitwy na dywaniku w ciągu pracy zakaz jedzenie wieprzowiny, jedzenie halal , zakaz picia alkoholu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
idiota...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
butterfly :))
(butterfly)
Wiking
Czy on ochu.....l do reszty ,malo mu "zakonnic "w czarnych szmatach na ulicy .Niech sie angazuje ale on sam !!!! madry to on nie jest .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Waldemar Lapczuk
(waldus286)
Wiking
Z tym pomysłem powinien do polski pojechać , ciekawe czy by dostał w tak dobrej cenie pampersy jak tu, tak szybko by mu zostało to z tej główki wybite .Norwegia jest zbyt tolerancyjna dla nich ale się budzą z tego snu oby jak najszybciej !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

()
Maniak
Mily napisał:
najblizsi zaczynaja byc nekani z powodu tego,ze sa chrzescijanami i maja medalik lub krzyzyk na szyi, ktory przeszkadza szczegolnie wyznaniom islamskim to nie jest to dobra prognoza na przyszlosc.
za jakie grzechy ma maly Ahmed, czy Mohamed
patrzec na pokiereszowanego trupa na krzyzu
skoro zarowno Biblia jak i Koran bardzo surowo zabraniaja im robic jak i patrzec na wizerunki jakiegokolwiek boga
zajrzyj do Przykazan Bozych do Bibli a nie tych ustanowionych przez gniazdo zmij w Watykanie
drugie przykazanie wyraznie twierdzi
nie bedziesz robil ani nosil ani czci oddawal zadnym wizerunkom
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Thor ....
(thor)
Wiking
A ja proponuję wypieprzyć islam z europy!dość już mam ich nietolerancji wobec naszych zwyczajów i praw.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
thor napisał:
A ja proponuję wypieprzyć islam z europy!dość już mam ich nietolerancji wobec naszych zwyczajów i praw.
na poczatek moze wypieprzyc wszystkich Polakow z Polski
w koncu ta kraina bogata w surowce naturalne
dobre gleby lagodny klimat i najlepiej usytuowana w Europie
stanelaby na nogi, a ludziom zyloby sie dostatnio
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
Należy wybić tych chorych psychicznie fanatyków, co do jednego.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok