Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Tamara E (1292 niezalogowanych)
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
Kulturysta napisał:
Jestem bardzo ogarniety! Jak Ci źle to wracaj! Nie musisz mnie uswiadamiać jak jest na obczyźnie bo wiecej czasu tam spędziłem niż w Polsce. Jeśli ma sie Cel, to sie wie po co jest sie tam a nie tu. Zamienisz się? To z chęcia Ci pokaże do czego djdę w 5 lat. i nie pier...mi o zyciu bo gów... wiesz. pozdrawiam nygusów tez.

Przeciez to nie Korea Pln, nie ma obostrzen co do wjazdu. Mozesz kupic bilet na samolot i jutro zaczac pokazywac do czego dojdziesz. Te same zasady dotycza wszystkich. Smialo, zapraszamy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
wiecej czasu na obczyznie niz w kraju ? a teraz nie mozesz sie wydostac za granice zeby pokazzac swiatu jak w 5 lat potrafisz sie wszedzie ustawic .....??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Kulturysta)
Wiking
cięzko sie dostać, bo najechlo sie tam takich frajerów i odbieraja rynek uzdolnionym, wpychajac, wojków , stryjków, znajomych... szkoda czasu na Was palki lizac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Kulturysta napisał:
cięzko sie dostać, bo najechlo sie tam takich frajerów i odbieraja rynek uzdolnionym, wpychajac, wojków , stryjków, znajomych... szkoda czasu na Was palki lizac

o to wysokie masz kwalifikacje jak jakiś pociotek jest wstanie ciebie wyprzedzić w wyścigu o prace, gościa z międzynarodowym doświadczeniem...


Normalnie fachura który coś potrafi, ma doświadczenie nie tylko z Polski i zna język na tyle żeby być samodzielnym w pracy, to swobodnie zmienia pracodawców czy nawet kraj, no może z krótkimi przerwami na znalezienie konkretnej oferty....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok