Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

810 Postów
Maniak
1piteer81 napisał:
witam. szukam pracy jako monter wentylacji na stoczni ale niekonieczni, mam ok 10 lat doswiadczenia na w/w stanowisku.pracodawca napewno niezawiedzie sie na mnie. pozdrawiam

Zle i to BARDZO, BARDZO ZLE napisane "zebranie" o prace!!!

Brakuje podstawowej, wrecz niezbednej informacji
ile przeznaczysz na "fundacje" za zalatwienie roboty
i utrzymanie jej przez np. 3 lata.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(GrzegorzKucman)
Wiking
Dzień dobry.Pragnę dodać ogłoszenie jako poszukujący pracy w całej Norwegii.Posiadam 7-letnie doświadczenie w branży budowlanej w pracach typu: ocieplanie budynków,malowanie(zawód mój to malarz wykwalifikowany),wszystkie prace remontowo-wykończeniowe,pracowałem także 5 lat w Irlandii na fermie norek oraz 4 lata jako operator robota spawalniczego w Faurecia Grójec.....Proszę o oferty pracy fizycznej,niekoniecznie z branży budowlanej,ale najlepiej czuję się wykonując takie prace i mam duże zamiłowanie do tej branży... Mój email: grzegorzksk77@interia.pl Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(lolek22)
Wiking
witam szukam pracy na terenie Norwegii jestem mechanikiem agregatów chłodniczych oraz ich servisantem. potrafie naprawiać alternatory i rozruszniki oraz je regenerować jeżeli by była taka praca to z chęcią ją podejme jestem pracowity i zaradny jakby ktoś coś to mój adres email lukasz12347@onet.pl pozdrawiam !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
lukasz szukal
(Jednooki)
Wiking
Poszukuje pracy jako
Operator koparki
Posiadam także uprawnienia na koparko-ładowarkę
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym niemieckie w stopniu podstawowym
Lukasz151983@tlen.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
lukasz szukal
(Jednooki)
Wiking
Witam
jestem młodym mężczyzną 31 lat nie pale nie pije sumiennie wykonuje swoje obowiązki w pracy jak wspomniałem szukam pracy jako operator Koparki 1 naczyniowej i K-Ł Kl 3
Nie szukam etatu nie szukam miejsca gdzie mogę się zahaczy lub prześlizgnąć do następnej tylko pracy na stałe
w pracy nie opieprzam się nie podpieram na łopacie
dyspozycyjny nie marudzę wykonuje prace od początku do końca
poszukuje zaufanego pracodawcy osobie której można ufać ponieważ oferuje to samo
stabilnego opanowanego operatora bez tendencji do picia czy niechlujstwa
dbam o sprzęt jak o własny a firmę traktuje jak własna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Jacek Banaczyk
(Drzesik)
Wiking
e- mail: jacek Tel. Kont. 602 586 470
-banaczyk@wp.pl

ŻYCIORYS
Nazywam się Jacek Banaczyk szkołę zawodową ukończyłem z dyplomem montera kadłuba okrętowego w roku 1981. Następnie pracowałem w Stoczni Gdańskiej im. Lenina jako monter kadłuba okrętowego od 1981-1984 roku. Kolejną pracę podjąłem w firmie „Roboty Budowlano-Instalacyjne” i byłem zatrudniony jako spawacz przez 6 miesięcy. Kolejno byłem spawaczem i ślusarzem w firmie „Rumpel i spółka” – tam pracowałem przez 10 miesięcy. Następnie od roku 2000 do 2014 byłem pracownikiem kontraktowym na statkach i platformach. Wykonywałem różnego rodzaju prace tj. serwisant, rurarz, elektro-ślusarz, monter kadłuba, monter torów kablowych, spawacz oraz monter wentylacji. Od roku 2014 byłem zatrudniony na norweską umowę i pracowałam w Norwegii jako monter. Na dzień dzisiejszy poszukuję pracy.
Posiadam dodatkowe uprawnienia i certyfikaty takie jak:
Spawalnicze:
• polskie 111,
• niemieckie 111, TUVRheinland – EN 287-1 111 T BW 1.3 B t16 D127 H-L045ss nb
• norweskie 111, DNW (Det Norske Veritas) – EN 287-1 111 P FW 1.3 B t10 PB ml
• kurs cięcia i szczepiania gazowego
Inne:
• książeczka żeglarska
• VISA C1
• Prawo jazdy kat. „A” „B” „C” „T”
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcin budka
(budka)
Wiking
Witam mam 36 lat mieszkam w stavanger i poszukuje pracy sumienny nie palacy podejme na poczatek kazda prace
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcin budka
(budka)
Wiking
Witam mam 36 lat mieszkam w Stavanger i poszukuje pracy sumienny nie palacy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
marcin budka
(budka)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
636 Postów
Wyjadacz
A kto to jest Rumpel i spolka?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok