Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Jest sposób na anonimowe sprawdzenie zarobków innych osób - Norwegia

Czytali temat:
halina manka Arno As Jarek Jarzabek Mateusz M K F Kasia K Stanislaw Lisowski ja ja Dawid Szczęsny (878 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Jest sposób na anonimowe sprawdzenie zarobków innych osób
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
aa aa
(barnabar)
Wiking
wchodzilem ostatnio i sprawdzalem zarobki znajomych, teraz oni beda/moga sprawdzic ze szperalem info o ich zarobkach, beda wiedziec no i co... moge sprawdzac poniewaz jest to legalne a ze teraz widac kto i kiedy sprawdzal mnie zupelnie nie przeszkadza.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
FRYDERYK CABALA
(fredicab)
Wiking
ALE PO CO KOMU POTRZEBNE SPRAWDZAĆ ILE KTO ZARABIA,TO JEST KAŻDEGO PRYWATNA SPRAWA.ANI JA MU NIE DAJĘ ANI NIE ODBIERAM.TO JEST CHAMSTWO.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(borabora)
Wiking
po to sprawdzac żeby na przykład wybadac czy eks partner ma kase bo miga sie od placenia na dzieci !!!! a miga sie i ta usługa jest bardzo pomocna dla biednych kobiet pozbawionych srodków do życia , bo eks partner znalazl sobie nowa partnerke i nagle znudziło mu sie zycie rodzinne i nie chce placic i utrzymywac dzieci, zawsze sa dwie strony medalu !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Tomasz Banaszkiewicz
(tomek_radziej)
Wiking
borabora-przyklad ,który podajesz jest lekko przesadzony.... nie wszyscy przecież płacą alimenty..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
tomek_radziej napisał:
borabora-przyklad ,który podajesz jest lekko przesadzony.... nie wszyscy przecież płacą alimenty..

borabora pewnie jeszcze nie skorzystala ale pewnie sprawdza zarobki swoich przyszlych amantow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok