Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Imigranci nie zabierają nam pracy - Norwegia

Czytali temat:
Tamara E (1293 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Imigranci nie zabierają nam pracy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
L J
(Luka5)
Wiking
jakie? macie bledy w artykulach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
L J
(Luka5)
Wiking
jakie? macie bledy w artykulach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
L J
(Luka5)
Wiking
jakie? macie bledy w artykulach
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
281 Postów

(grzes333)
Stały Bywalec
Eksperci są przekonani, że norweska ekonomia nie poradziłaby sobie bez imigrantów. Knud Knudsen, socjolog z Uniwersytetu w Stavanger, podkreśla, że wiele sektorów norweskiej ekonomii jest uzależnionych od pracowników z innych krajów.

P


a to sie polonorki wkurza ze jednak norwegia sobie nie poradzi bez imigrantow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Kulturysta)
Wiking
Uważam , ze biegiem czasu i w Norwegi niestety Polaczki pokażą "kulturę osobista, a najedzie się ich jak wędkarzy na przypływ. I nie potrafią uszanować tego co im dał los, a jeszcze nie dawno "myślał" jeden z drugim -za co kupić dziecku jeść czy ubranko.
Powinni wypie... takich którzy biorą się za jakiekolwiek przestępstwo. Ja cały czas co do tematu 72% przestępczości wywołanej przez emigrantów. Uwierzcie mi drodzy czytelnicy, że są ludzie którzy marzą o podjęciu pracy w Norwegii, znają co najmniej 3 języki , maja fach w reku i bagaż pełen po same brzegi doświadczeń i nie ma im kto pomóc zaistnieć w tak rozwijającym się Państwie,...męczą się w naszym rodowitym kraju w którym,za jałmużnę zapierda...się od poniedziałku do poniedziałku,a człowiek człowiekowi wilkiem pan Premier nam dał "Irlandie" zrobił co swoje , wziął nogi za pas i spierdo...do większego koryta. Wiele bym dał by móc znaleść się w Norwegii w prężnej firmie ze stabilnymi zarobkami godnymi życia człowieka... godnego życia Polaka, by móc pokazać obraz pracowitego i bez nałogowego Słowianina. A już na pewno nie złodzieja !!!! Pozdrawiam wszystkich ambitnych rodaków w Norwegi . Kulturysta z Płocka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
154 Posty
Asgota Okrutny
(Asgota)
Stały Bywalec
hej
ile wiciskasz na klate ?

pozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Kulturysta)
Wiking
Hej. Sporo wyciskam , ale nie to w życiu jest ważne, to tylko hobby Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
Kulturysta napisał:
Uważam , ze biegiem czasu i w Norwegi niestety Polaczki pokażą "kulturę osobista, a najedzie się ich jak wędkarzy na przypływ. I nie potrafią uszanować tego co im dał los, a jeszcze nie dawno "myślał" jeden z drugim -za co kupić dziecku jeść czy ubranko.
Powinni wypie... takich którzy biorą się za jakiekolwiek przestępstwo. Ja cały czas co do tematu 72% przestępczości wywołanej przez emigrantów. Uwierzcie mi drodzy czytelnicy, że są ludzie którzy marzą o podjęciu pracy w Norwegii, znają co najmniej 3 języki , maja fach w reku i bagaż pełen po same brzegi doświadczeń i nie ma im kto pomóc zaistnieć w tak rozwijającym się Państwie,...męczą się w naszym rodowitym kraju w którym,za jałmużnę zapierda...się od poniedziałku do poniedziałku,a człowiek człowiekowi wilkiem pan Premier nam dał "Irlandie" zrobił co swoje , wziął nogi za pas i spierdo...do większego koryta. Wiele bym dał by móc znaleść się w Norwegii w prężnej firmie ze stabilnymi zarobkami godnymi życia człowieka... godnego życia Polaka, by móc pokazać obraz pracowitego i bez nałogowego Słowianina. A już na pewno nie złodzieja !!!! Pozdrawiam wszystkich ambitnych rodaków w Norwegi . Kulturysta z Płocka.


wez facet ogarnij sie... w Polsce marza o Norwegii a w Norwegii marza o powrocie... wcale nie jest tak kolorowo za ranica, inna rzeczywistosc inne wymagania inne realia. W Polsce ludzie mysla ze tutaj wszyscy sie ustawiaja a tak na prawde niektorzy zyja gorzej niz w chlewie....

skoro jestes tu na tym portalu to sam sie powinienes domyslic .....!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(Kulturysta)
Wiking
Jestem bardzo ogarniety! Jak Ci źle to wracaj! Nie musisz mnie uswiadamiać jak jest na obczyźnie bo wiecej czasu tam spędziłem niż w Polsce. Jeśli ma sie Cel, to sie wie po co jest sie tam a nie tu. Zamienisz się? To z chęcia Ci pokaże do czego djdę w 5 lat. i nie pier...mi o zyciu bo gów... wiesz. pozdrawiam nygusów tez.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok