Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Stord przedszkole dla dziecka ogolnie start - Norwegia

Czytali temat:
(339 niezalogowanych)
30 Postów
Agnieszka Rychlak
(agagaga)
Nowicjusz
Witam
mój mąz właśnie wyjechał do stord ma prace mieszkanie i po tygodniu stwierdził ze jest tak pięknie ze mamy przyjechać na stale do niego (jego wyjazd miał być na 3 miesiące). Wszystko super ale czy ciężko jest ze szkoła dla dziecka i co z tym słynnym porywaniem dzieci trochę mnie to przeraza proszę o jakieś praktyczne i obiektywne informacje jeśli można (z góry dziękuję nastawionym na wszystko złe Polakom) fajnie jeśli ktoś mieszka w Stord bądź niedaleko i kojarzy tam szkoły
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
agagaga napisał:
czy ciężko jest ze szkoła dla dziecka
To o co sie w koncu pytasz - o szkole czy przedszkole?
Szkola jest obowiazkowa, wiec ze szkola nie ma problemu.
Podania o przedszkole na nowy sezon (jesien 2015) sklada sie na ogol do konca lutego, marca - to musisz sprawdzic dokladniej w swojej kommunie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
810 Postów
Maniak
agagaga napisał:
...i co z tym słynnym porywaniem dzieci trochę mnie to przeraza proszę o jakieś praktyczne i obiektywne informacje jeśli można...
Prawda jest taka, ze "zabieraja" jedynie "mutantom"!

Jak ktos jest po Studiach Wyzszych Stacjonarnych
to czuja RESPEKT!!!

Tylko "plebs" i to patologiczny,
ma z nimi problemy.
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Agnieszka Rychlak
(agagaga)
Nowicjusz
no sumie raczej już o szkołe bo młody chodzi już osstani rok do przedszkola wiec jakoś przebolejemy do czerwca. a jeśli chodzi o to zabieranie dzieci to raczej chodzi mi o to czy wy polacy spotakliscie się tam z takim zabieraniem dzieci jeśli tak to jakie to były sytuacje. I majac tam dzieci czy czujecie się bezpiecznie. Bądź co robicie by nie narazić się na tą ewentualność.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów
Milka ...
(milka_milka)
Stały Bywalec
na kazdym rogu stoja zamaskowani funkcjonariusze BV i czatuja na polskie dzieci (ciemne nie pasuja do rasy)

jak krzykniesz, krzywo spojrzysz, zaklniesz, zapalisz fajke, czy w smieciach znajda puszke po piwie to nastepnego dnia dziecka z przedszkola juz nie odbierzesz...

taka prawda!

p.s. nie spamuj tylko poszukaj!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok