Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Twoja opinia na temat „Kampen for tilværelsen” - Norwegia

Czytali temat:
Julie Schilvold (1385 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Twoja opinia na temat „Kampen for tilværelsen”
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
czesio2009 napisał:
no proszę...kto chętny...kto sie odwazy wygarnąć norkom w twarz???
tyle huku na forum było więc myślę ze sie znajdzie jakiś "hero"
ale najlepiej to by im jasta o chamach opowiedział



tyle że ten huk to robiły osoby co filmu nie rozumieją wcale, a jedynie sytuacje z Polakami ich oburzyły, więc lepiej niech siedzą w chałupie albo cisną godziny zamiast wywiadu udzielać, bo to dopiero wstyd będzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Mogę się zgłosić ale z językiem mogą mnie zagiąć w niektórych przypadkach więc jeżeli był by tłumacz to spoko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów

(magda37)
Wiking
mozecie tez wyrazic swoja opinie na face booku www.facebook.com/pages/Kampen-for-tilv%C...-byt/852673201411606 lub bezposrednio do www.nrk.no/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
oby tylko nie zgłosili się imbecyle o inteligencji pantofelka (jednokomórkowiec), którzy nie dość, że mają problem ze zrozumieniem prostej i zabawnej komedii opartej na prawdziwej historii, to jeszcze są zakompleksionymi polaczkami (nie mylić z Polakami), bo zrobią nam obciachu na całego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
oby tylko nie zgłosili się imbecyle o inteligencji pantofelka (jednokomórkowiec), którzy nie dość, że mają problem ze zrozumieniem prostej i zabawnej komedii opartej na prawdziwej historii, to jeszcze są zakompleksionymi polaczkami

to znasz osobiscie taki przypadek ze Polacy ukradli kola w Szwecji i na granicy pytali ich o rachunek ?

a dzisiaj zobaczysz jak Tomus okradnie swojego szefa co wyciagnal do niego pomocna reke

a i Norwezki wcale nie sa latwe , co innego katoliczki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
fullcasco napisał:
oby tylko nie zgłosili się imbecyle o inteligencji pantofelka (jednokomórkowiec), którzy nie dość, że mają problem ze zrozumieniem prostej i zabawnej komedii opartej na prawdziwej historii, to jeszcze są zakompleksionymi polaczkami

to znasz osobiscie taki przypadek ze Polacy ukradli kola w Szwecji i na granicy pytali ich o rachunek ?



Oczywiście mogli pokazać autentyki (o ile ten numer taki nie jest) jak to "nasi" wiozą tonę alkoholu i setki kartonów fajek w samochodzie osobowym z przerobionym zawieszeniem i lewymi norweskimi blachami lub kierowce tira co wiezie na pace silniki od łódek z "wystawek"....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Wiking
Witam,

Dla tych intelektualistow co tutaj pisza, ze czesc nas - Polakow - nie rozumie serialu, prosze o wytlumaczenie na forum, oficjalnie o co w nim w takim razie chodzi.

Ja rozumiem go tak: serial wrzuca wszystkich Polakow do jednego worka, a niektore scena np.: picie alkoholu przez ciezarna kobiete, teksty o katoliczkach itd. to juz gruba przesada.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Wiking
zobacz moj post i wytlumacz nam o co chodzi w serialu!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów

(AgnieszkaJa)
Nowicjusz
Boze , co za nudy. Nie wiem jak wy ale ja mam ciekawsze zajecia o godz 22.00 w srodku tygodnia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok