Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

polskie obozy.... - Norwegia

1660 Postów
kryss d
(kryss)
Maniak
Niemiecka gazeta „Rheinische Post” napisała na swoich łamach, że KL Buchenwald i KL Ravensbrück to „polskie obozy śmierci”. Sprawa trafiła do polskiego sądu. Prokurator Mariola Reda-Pieczeniewska, umarzając sprawę, uznała (a sąd to umorzenie po zażaleniu zatwierdził), że redakcja użyła tego określenia, ponieważ chciała tylko zaznaczyć, że „obozy te były na terenach polskich”. Buchenwald leży w Turyngii, a Ravensbrück w Brandenburgii. Oba na terenie Niemiec. Gdyby 12-letni uczeń powiedział w szkole na lekcji geografii, że to Polska, dostałby pałę.

Sprawa może byłaby i śmieszna, gdyby nie to, że teraz każda gazeta, chcąca obrzucać Polskę błotem, może wypisywać takie niebezpieczne bzdury, powołując się na ten wyrok. Moim zdaniem zarówno wspomniana prokurator, jak i zatwierdzający umorzenie sędzia Krzysztof Ptasiewicz powinni zostać natychmiast zwolnieni dyscyplinarnie. Z pewnością jednak do tego nie dojdzie – ostatnio takie zakłamane wyroki to standard sądów III RP

"klamstwo powtorzrzone tysiac razy staje sie prawda"
joseph goebbels

ile jeszcze razy brakuje do tysiaca.....?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
660 Postów
R. C.
(PACIFIC)
Wyjadacz
Reakcja na takie niby to pomyłki powinna być stanowcza.
Sędziego i prokuratora oceniam na zero.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
Miliard euro wynosi odszkodowanie, którego domaga się od Niemiec, Związek Polaków w Niemczech. Pozew trafił do sądu.

- Wniosek wrzuciłem do skrzynki sądu krajowego w Berlinie w poniedziałek, 1 września, o godz. 4:40 - podkreśla w rozmowie z niezalezna.pl reprezentujący Związek, mecenas Stefan Hambura. - Związek Polaków domaga się 1 miliarda euro odszkodowania, bo utracony i zagrabiony przez Niemców na początku wojny majątek oszacowano na siedem do ośmiu milinów ówczesnych reichsmarek - tłumaczy mecenas.


Read more: www.pch24.pl/niemcy-pozwane--zaplaca-gig...i.html#ixzz3CQPznhB7
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
Biedny żołdak Wehrmachtu ofiarą złych Polaków. Szokujący teledysk Vinyla.


1 września, w 75. rocznicę wybuchu II wojny światowej, odbyła się premiera teledysku zespołu Vinyl. Klip do utworu „Wstań, rusz do walki” pokazano tego dnia w Teleexpressie. Jednocześnie trafił na portale społecznościowe oraz opublikował go onet.pl. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie historia opowiedziana w teledysku – jej bohaterem jest… ranny niemiecki oficer, który ukrywa się przed polskimi żołnierzami i ostatecznie, "zaszczuty" przez nich, popełnia samobójstwo.

Brzmi absurdalnie albo jak scenariusz propagandowego filmu z okresu III Rzeszy, ale taką właśnie historię w klipie opowiedziano. To niemal serial „Nasze matki, nasi ojcowie” w pigułce, dalej są już tylko „polskie obozy koncentracyjne”.
Historia z teledysku to wspomnienie kobiety – Polki. Trwa II wojna światowa, ranny niemiecki oficer czołga się przez zboże i dociera do gospodarstwa, w którego stodole znajduje schronienie. Później widzimy polskiego gospodarza. To nieogolony i spocony harmonista-erotoman siedzący w rozgrzebanym barłogu. Nie dowiadujemy się, czy kobieta, którą obłapia z obleśną miną, jest jego żoną, czy może córką. A może to brat i siostra? Czemu nie? Polski chłop o kazirodczych skłonnościach pasuje do wymowy teledysku idealnie. W każdym razie amory natręta kobiecie niezbyt odpowiadają, więc ucieka do tej samej stodoły, w której wcześniej schronił się Niemiec. Lituje się nad rannym, pomaga mu, zaczyna rozkwitać uczucie. Niestety, na drodze szczęśliwej miłości stają polscy siepacze. Ścigają nieszczęśnika – pieszo oraz na koniach – z zaciętymi minami i w końcu otaczają jego kryjówkę. Do środka wbiega zauroczona oficerem kobieta, ale jest już za późno – zaszczuty przez Polaków Niemiec wybiera samobójczą śmierć. Honorowy żołnierz Wehrmachtu, nie chcąc wpaść w łapy bandy polskich prześladowców, wiesza się. Choć wokalistka zespołu namawiała go rzewnym głosem, że „za wcześnie jest odchodzić stąd”, bo „tyle jeszcze przed nim”. Aż strach pomyśleć, ile jeszcze do zrobienia miał w Polsce niemiecki żołnierz.

niezalezna.pl/59101-biedny-zoldak-wehrma...eledysk-vinyla-wideo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Marcin Mikołajczyk
(mikolaj2306)
Wiking
Boże, brak mi słów po twoim opisie myślałem ,że to niemiecki zespół ależ było moje zdziwienie gdy obejrzałem teledysk. Nie dotrzymałem do końca tego video ,nerwy mi mi pozwoliły ,a potem poczytałem opinie na onecie,jaka ś masakra. Czy ci ludzie nie znają historii? Czy ta pani zapytała ile osób zdążył zamordować ten nazista zanim zaczeli obławę na niego? Szacunkowe dane mówią o 6 000 000 POLAKÓW zamordowanych przez nazistów !!

Wkrótce zacznę się wstydzić , że mój pradziadek walczył z niemcami ,w obronie kraju?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
Marcin Mikołajczyk
(mikolaj2306)
Szacunkowe dane mówią o 6 000 000 POLAKÓW zamordowanych przez nazistów !!


jakich
KURWA nazistow ?

co to za narod z nazilandi czy z nazistanu moze ufo

to byli NIEMCY kurwa
a nie zadni nazisci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak



wynarodowienie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Marcin Mikołajczyk
(mikolaj2306)
Wiking
Naziści ,tak jak komuniści ,socjaliści, dżihadżiśći to zlepek kilku narodów , w tym przypadku to między innymi austryjacy,niemcy,ukraińcy,łotysze.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
nie ma czego takiego
to byli hitlerowcy ew faszysci



Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.
Izrael Singer



czego przykladem jest jasta102 na tym forum
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
W rękach niemieckich jest już sto procent mediów lokalnych; bez pięciu tytułów

Na ironię zakrawa fakt, że w Niemczech obowiązuje prawo zakazujące sprzedaży niemieckich mediów w obce ręce. Właśnie po to, aby niemiecki odbiorca nie padł ofiarą propagandy obcej racji stanu.
wpolityce.pl/spoleczenstwo/212554-w-reka...h-bez-pieciu-tytulow

www.naszapolska.pl/index.php/categories/...dia-w-rekach-niemcow

Do kogo należą polskie media? Analiza najważniejszych stacji i tytułów prasowych budzi przerażenie. Wydaje się, że kapitał niemiecki ma większy wpływ na polską prasę niż w czasie zaboru pruskiego, a media z polskim kapitałem przefiltrowane są post-sowieckimi funkcjonariuszami peerelowskiej bezpieki. Rynek wydawniczy podzielił się na kilka koncernów (zwłaszcza z kapitałem niemieckim) i wziął cały sektor, od dzienników informacyjnych po czasopisma kobiece i kulinarne. Nitki medialnych zależności prowadzą zazwyczaj do Berlina.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok