Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Duże zapotrzebowanie na nowych farmaceutów - Norwegia

Czytali temat:
sM M M N Krystian Kozyra Kasia Tłumacz P. H. Mikolaj Solomenko cysiek33 John Born technologist (800 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Duże zapotrzebowanie na nowych farmaceutów
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Justyna87)
Wiking
Czy technicy farmacji również mają szansę na zatrudnienie? Myślę o wyjeździe do NO. Językami władam kilkoma ale nie norweskim... Czy jest on konieczny i w jakim stopniu należy go opanować?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Justyna87 napisał:
Myślę o wyjeździe do NO. Językami władam kilkoma ale nie norweskim.
a to nie łatwiej będzie jechać tamoj co już te języki się naumiałaś
chce ci się uczyć od nowa?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Justyna87)
Wiking
Do Norwegii będzie mi łatwiej wyjechać, ponieważ pracuje tam już mój brat. Zawsze to raźniej na początku a i pomoc w zanadrzu. Wyjazd do Rosji mi się nie uśmiecha zważywszy na obecną sytuację polityczną, Anglia troszkę za daleko. W grę wchodziłyby jeszcze Niemcy ale niemiecki znam najsłabiej no i tak jak pisałam, byłabym tam sama. Stąd myśl o wyjeździe do NO.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
352 Posty
Katarzyna Jakubowska
(Katarzyna)
Stały Bywalec
Justyno,

Jezyk norweski jest w tym przypadku raczej oczywistoscia, czekalaby Cie praca w bezposrednim kontakcie z Norwegami, norweskim nazewnictwem oraz oprogramowaniem w aptece. Te pozostale jezyki moga okazac sie atutem gdy trafisz na klienta poslugujacego sie akurat ktoryms z nich.

Zainwestuj w nauke, oplaci sie. Znam osobiscie kilku Polakow pracujacych tu jako farmaceuci, powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(MartaKapusta)
Wiking
Poszukuję znajomej farmaceutki Aleksandry Bacia, zna ktoś?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
MartaKapusta napisał:
Poszukuję znajomej farmaceutki Aleksandry Bacia, zna ktoś?

a ma jakies inne imie
+ i po co jej szukasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
Justyna87 napisał:
Do Norwegii będzie mi łatwiej wyjechać, ponieważ pracuje tam już mój brat. Zawsze to raźniej na początku a i pomoc w zanadrzu. Wyjazd do Rosji mi się nie uśmiecha zważywszy na obecną sytuację polityczną, Anglia troszkę za daleko. W grę wchodziłyby jeszcze Niemcy ale niemiecki znam najsłabiej no i tak jak pisałam, byłabym tam sama. Stąd myśl o wyjeździe do NO.
W NORWEGII JEST WIELU FARMACEUTÓW Z PL. JĘZYK MUSISZ ZNAĆ(!)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok