Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Sezon na wyrzucanie zwierząt - Norwegia

Czytali temat:
(304 niezalogowanych)
1 Post
Redaktor
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Sezon na wyrzucanie zwierząt
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Lena Gutkowska
(LenaGutkowska1)
Wiking
Sama tego tu doswiadczam. Poczatkowo myslalam, ze taki wielki problem dotyczy Polski, a tu tego nie ma. Dosc szybko zorientowalam sie jak bardzo sie myle....Najpierw, kilka lat temu, przyblakal sie do nas piesek. Mieszkalismy w dobrej, bogatej dzielnicy. Znalezlismy wlasciciela, a piesio jak go zobaczyl to malo nie schowal sie w mysia dziure. Oddalam go i ciagla mam wyrzuty sumienia. Teraz mieszkam na wsi. Karmie kilka bezdomnych kotkow, jeden wybral nas sobie na opiekunow.
Najgorsze jest jednak to co zobaczylismy na jednaej z bocznych drog od naszej miejscowosci. Chodzi o kilka koni ktore wlasciciel trzyma po kolana w ochydnej brei, interweniowalismy. Sytuacja miala sie poprawic. Bylam tam tydzien temu, na oko niewiele sie zmienilo. Tym razem porobilismy zdjecia i powtornie inerweniowalismy. Uprzedzilismy, ze jak dalej tak bedzie to poinformujemy gazety i wszelkie mozliwe media.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
niewiasto
skup się raczej na tłumaczeniu ludziom, że trzymanie psa, bądź kota w bloku, ewentualnie wynajmowanym mieszkanku świadczy o problemach z głową
i to bardzo poważnych problemach
osoby, która się tym zajmuje
widząc z daleka kogoś z psem bądź kotem mamy od razu pewność, że temu komuś coś brakuje
i to bardzo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
jasta102 ty masz coś z głową, cierpisz na zanik mózgu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
Hardi napisał:
jasta102 ty masz coś z głową, cierpisz na zanik mózgu

Jasta za bardzo uogólnił i dlatego nie zrozumiałeś. Byc może ja tez mam cos innego na myśli ale generalnie zgadzam się z nim. Co Twój pies może w mieszkaniu? biegać? nie nie może
szczekać? nie nie może? A to w zasadzie dwie rzeczy oprócz jedzenia i srania które pies robi
Myslisz że jak wyjdziesz na spacer na pół godziny i napierdalasz tą smycza jeszcze psa aż traci kontakt z podłożem żeby go przywołać to jest zajebiście? Nie kurwa nie jest! Musicie mi wybaczyc ale na samą myśl o tym sie wkurwiam! Za bardzo lubie zwierzęta Juz nie wspomne o rybkach, papugach, wężach, pajakach itd itp... Kurwa jakie warunki jesteście w stanie zapewnić tym zwierzakom? akwarium kulka z jednym kamieniem? No jebnijcie się w głowe...Mam nadzieję że nie długo ten świat przestanie istnieć bo czasem wstydze sie byc człowiekiem! A wracając do tematu to podobn jakis jebnięty klijent w Krakowie postanowił pozbyc sie pirani w Wiśle bo sie mu znudziły a do sklepu zoologicznego było za daleko żeby oddać/ sprzedać I teraz te piranie podobno zadomowiły sie przy jakiejs elektrociepłowni gdzie woda ma wyższa temperature przez cały rok i to pozwala im przeżyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok