Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
Robert Niemiec Artur Malek witczyk1 (4691 niezalogowanych)
1 Post
Szymon Knap
(SzymonKnap)
Wiking
Jak im się nie podoba to niech wypiepszaja do siebie. Z reguły jestem tolerancyjny ale ostatnio tak ubrana kobieta usiadła obok mnie w autobusie i okropnie smierdziala.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(Pablo71)
Początkujący
michal19860809 napisał:
Niech wyjezdzaja niech nam zostawia tylko swoje miejsca pracy zebysmy zgarniali kase zarabiali i kupowali domy w polsce i dzialki. a przepraszam jaka prace chyba socjal
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Jacek Zabek
(Zabek57)
Początkujący
Mimowolna niepewność ogarnia mnie zawsze kiedy prowadzę autobus i wsiądzie taka pani. Nie widać co ma pod tym luźnym ubraniem. Obserwuję co robi, czy nie wyjmuje jakiegoś pakunku i nie podłoży go gdzieś. Nie koncentruję się na prowadzeniu, tylko na tym. Przewożę około 130 osób i to test niebezpieczne. Niestety dla nich, my inaczej w tej części europy żyjemy. Jeśli nie mogą się podporządkować to ich sprawa. Chcą niech wyjeżdżają.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
"Szóstka kobiet jest zdania, że zakaz jest atakiem na wolność osób, które wybrały noszenie nikabu"

powiedziały to osoby, które wierzą, że należy wybijać niewiernych, a z ich kobiet robić niewolnice seksualne... jak ja słyszę gdy muzol mówi o wolności itd. to coś mnie bierze... do was jak ktoś przyjedzie to musi przestrzegać waszego terrorystycznego prawa, a jak wy gdzieś przyjeżdżacie to macie gdzieś prawo i kulturę danego kraju
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
ANDY A.
(ANDY1300)
Nowicjusz
Nikt ich tu na sile nie ciagnal.Wiec albo niech sie przystosuja do panujacych warunkow i prawa ,albo niech dotrzymaja slowa i ...spadaja do siebie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
mariusz marius
(Marius_ADHD)
Wiking
ehh ..... no ja jestem za zakazem , badzmy bardziej europejscy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamila Konopacka
(milamilka20)
Wiking
Skoro wymagają dostosowywania się do ich warunków o praw w ich kraju to my także mamy prawo od nich wymagać przestrzegania naszych. Takie moje zdanie. Nikt ich tutaj nie trzyma na siłę, przyjechały z własnej woli więc niech się dostosują albo wracają do siebie, proste.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamila Konopacka
(milamilka20)
Wiking
I też zależy jaką pracę by miały wykonywać. Np. jeśli jest to kobieta z wysokim wykształceniem i jest lekarzem... Załóżmy, że w pracy chciałaby nosić nikab. A lekarz ma kitel. Dziwne to. Albo nauczycielka z zakrytą twarzą... Lub cokolwiek innego, nawet zwykły drelich w zakładzie produkcyjnym. Tu nie ma miejsca na nikab, sorry.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Jan Jungiewicz
(JanJungiewicz)
Wiking
hehe "Bo wyprowadzimy się z Norwegii" żałosne stwierdzenie... siedzą w Norwegii na zasiłkach i mają czelność ustalać zasady. Sprawa jest prosta przyjeżdżasz do kraju w którym obowiązują pewne zasady to musisz się ich trzymać albo do widzenia. Zobaczcie sytuacja gdy europejka jedzie do Arabii Saudyjskiej lub jakiegokolwiek innego islamskiego państwa, zakłada krótkie szorty i rusza na miasto... Jak to się kończy?? Ukamienowanie, chłosta, więzienie lub kara śmierci. Więc proszę nie mówcie nic o tolerancji i prawach kobiet BO ONE ICH TAM NIE MAJĄ!!! Prawda jet taka że ci ludzie uciekają przed prześladowaniami i bardzo niskim poziomem życia co związane jest z religią, a głównie z jej zasadami więc raczej nie ma sensu uciekać do innego kraju i ciągnąć to co ich tam przygniatało. Jeżeli ekspansja islamu będzie postępować to niestety w Norwegii będzie za paręnaście lat to samo co tam i ja bym nie nazwał tego tolerancją...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
JanJungiewicz napisał:
więc raczej nie ma sensu uciekać do innego kraju i ciągnąć to co ich tam przygniatało.
więc po co ciągniecie za sobą
śmierdzący napój alkoholowy zwany wódką, produkowany zazwyczaj z ukraińskich płynów do spryskiwaczy
puszki z napisem "piwo" nie mające z piwem nic wspólnego, a będące jedynie mieszanką polskiej wódki ze szczynami
podłą żywność, z mięsa hodowanego na beczkach chińskich antybiotyków i najtańszej podłej paszy
w tym wędliny o zawartości mięsa około 35%
sfermentowane ogórki i kapustę na smród których to psy celników na lotnisku uszy i ogony kulą
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok