Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Robert Niemiec Artur Malek witczyk1 (4722 niezalogowanych)
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
gagatek napisał:

A jak widać nie było takiej konieczności.
I żeby było śmieszniej i dziwniej, to przez ten cały czas, pracowałem nieprzerwanie w tej samej norweskiej firmie.

pierwszym obowiązkiem każdego zawszawionego emigranta na świecie jest pojęcie miejscowej mowy
rozumieją to wszyscy ciapaci, skrzydlaci czarni i cykliści
a najwięcej to się w firmie o nazwie NAV napracowałeś
Zawszony polski emigrancie porównujący siebie do ciapatego bydła.

Mam taki zawód wyuczony, że nie potrzebny jest mi jakikolwiek język, by tą pracę dobrze i rzetelnie wykonywać.
Rysunki budowlane na całym świecie są zunifikowane, i trzeba być zawodowym głąbem, by była jeszcze potrzeba uczyć się dowolnego języka, by zrozumieć dokumentację.

I owszem byłem i korzystałem z usług NAV, corocznie przez parę miesięcy, jednak za sprawą Firmy a nie własnego zawodowego gamoństwa. Taka była technologia pracy w tej firmie i z NAV korzystała cała firma nie tylko ja.
Znowu pudło zawszony emigrancie znający płynnie parę języków jak zwykłe bydło z Azji i Afryki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
"Norweskie władze chcą zakazać noszenia nikabu w miejscach publicznych."

mimo, że jestem wolnościowcem to jednak popieram

"Muzułmanki zapowiadają, że jeśli do tego dojdzie, to opuszczą Norwegię"

szczęśliwej podróży :-D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
gagatek napisał:

Rysunki budowlane na całym świecie są zunifikowane, i trzeba być zawodowym głąbem, by była jeszcze potrzeba uczyć się dowolnego języka, by zrozumieć dokumentację.

zaczynając od przekroju najprostszego słupa, mogą już się pojawić opisy słowne
w języku królewskim
zawszony polski fachofcu
z NAVu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
506 Postów
xxxxxxx. xxxxxxx.
(gagatek)
Wyjadacz
jasta102 napisał:
gagatek napisał:

Rysunki budowlane na całym świecie są zunifikowane, i trzeba być zawodowym głąbem, by była jeszcze potrzeba uczyć się dowolnego języka, by zrozumieć dokumentację.

zaczynając od przekroju najprostszego słupa, mogą już się pojawić opisy słowne
w języku królewskim
zawszony polski fachofcu
z NAVu

Znowu pudło, widzę iż zaczynasz się miotać po omacku, sprzedajny forumowy karzełku.

Za wszelką cenę, chcesz wywołać z mojej strony, następną chamską pyskówkę, by mieć podstawę do blokady mojego konta przez sprzyjającą tobie administrację.
Nie tym razem blada gówniana chorągiewko.
Nie tym razem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
154 Posty
Asgota Okrutny
(Asgota)
Stały Bywalec
gagatek napisał:

Nie tym razem blada gówniana chorągiewko.


jak ja sie ciesze ze tu zajrzałem... a juz myslałem ze bede miał beztroski nudny wieczór
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
gagatek napisał:

Za wszelką cenę, chcesz wywołać z mojej strony, następną chamską pyskówkę, by mieć podstawę do blokady mojego konta przez sprzyjającą tobie administrację.
Nie tym razem blada gówniana chorągiewko.
Nie tym razem.

to może koci pasterzu
za te chamskie pyskówki cię stąd wielokrotnie wyczesywano
a nie przeze mnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów
Greg Cruel
(Cruel)
Nowicjusz
bardzo dobrze że wprowadzą zakaz noszenia nikabu ...tylko że to nie kobiety a ich mężów trzeba wyprowadzić z cywilizowanego kraju .Własnie na egzaminie widziałem sytuacje gdzie przy próbie identyfikacji ( kobitka nie chciała się pokazać ) powiedzieli jej krótko że albo zdejmie albo ha det bra i co się okazało twarz była mocno sklepana i zasłonka po prostu maskowała przemoc domową ... mało tego w te ubranka przebierają się tez faceci w jakim celu ......to już tylko fantazja mnie ogranicza..

Ludzie nie szkoda wam czasu na odpisywanie trollowi ??? tak własnie odreagowują faceci z małym prąciem ...tylko w sieci czują się panami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Cruel napisał:

Ludzie nie szkoda wam czasu na odpisywanie trollowi ??? tak własnie odreagowują faceci z małym prąciem ...tylko w sieci czują się panami

ale Polaku
to ten troll ma małe prącie, czy ci co odpisują trollowi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
883 Posty
full casco
(fullcasco)
Maniak
a jaki szantarzyk
jak zabronia to nie pojda do pracy i beda siedziec w domu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Michał Selwestrowicz
(michal19860809)
Wiking
Niech wyjezdzaja niech nam zostawia tylko swoje miejsca pracy zebysmy zgarniali kase zarabiali i kupowali domy w polsce i dzialki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok