Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Miał 2,29 promila i prowadził ciężarówkę - Norwegia

Czytali temat:
slawomir cioch (457 niezalogowanych)
7 Postów
slawomir cioch
(machior)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Miał 2,29 promila i prowadził ciężarówkę
poprostu debil...nic wiecej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
89 Postów
Karolina .....
(karolina09)
Początkujący
Deportować patoli ! Jeszcze nav dostanie przez 2 latka...
Jeszcze się trzeba potem za takiego wstydzić.
I jak tu przekonywać, że nie wszyscy Polacy są tacy sami...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
! Jeszcze nav dostanie przez 2 latka...
jak doszlas do tego wniosku?
a gdzie o tym pisze ???
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
karolina2384 napisał:
Deportować patoli ! Jeszcze nav dostanie przez 2 latka...
Jeszcze się trzeba potem za takiego wstydzić.
I jak tu przekonywać, że nie wszyscy Polacy są tacy sami...



Pisze wyraznie ze to byla ciezarowka na polskich blachach i kierowca ma polski adres, czyli nie "dostanie nav przez dwa lata" co kolwiek to znaczy.

Nie ma sie czego wstydzic... to wszystko zasluga norweskiego rzadu ktory pozwala na mega samowolke w zawodzie kierowcy.

Ten koles to osobny temat bo to polskie auto i polski kierowca ktory pewnie jezdzi wynajety dla firmy szwedzkiej dunskiej lub po prostu polskiej. Spi w aucie i zjezdza pewnie raz na dwa lub tryz miesiace do kraju.

Moim zdaniem duzy problem to kierowcy zatrudnieni w norweskich firmach. (strzelam teraz) pewnie 70% z nich uczylo sie jezdzic ciezarowka w norwegii. To z mojego doswiadczenia, na dziesieciu kierowcow ktorych znam, dwoch mialo doswiadczenie w zawodzie z Polski, reszta robila prawko aby dostac prace w Norge.

Teraz praktycznie sie to zmienia, bedzie wymagany yrkessjaforbevis, wiec moze troche przesieja szeregi.

Pomijajac ze znam ludzi ktorzy sie przyznawali ze jechali na mega kacu, bo polozyli sie nad ranem po imprezie ( i to nie tylko polscy, norwescy tez jezdza na mega kacu, 100% bez kitu) to rowniez brakuje nadal kontroli tacho itp...

Ja osobiscie na norweskich drogach staram sie zachowac szczegolna ostroznosc widzac ciezarowke w poblizu. Nasluchalem sie tak niesamowitych historii, ze po prostu ciezarowka wyglada z zewnatrz okazale a czesto w srodku siedzi kierowca ktory omal nie sika w portki widzac na trasie oblodzony odcinek np..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec


haha za to kochaja naszych polskich kierowcow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
zagraniczna ciezarowka i odpowiedzialny norweski kierowca
www.vgtv.no/#!/video/61272/lastebilen-mi...n-dramatiske-ulykken
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
andrzej b
(endriu island)
Wiking
pomijajac glupie komentarze o Nav itd.zastanawia mnie jedna zecz ,jest to faktyznie polska fima ktora czesto przywozi kontenery na smieci nowe prosto z fabryki i takie tez ta wiozla jest nawet na jednym zdjeciu widoczna tablica samochodu mieszkam niedaleko miejsca gdzie go policja sciagnela na ten parking i dzien po tym pojechalem tam zobaczyc i auto juz zabrane a pisali w gazecie ze bedzie czekac az trzezwy kierowca z polski przyjedzie ciekawi mnie jak sie tak szybko uwineli chyba ze ten sam siadl i dalej pojechal jak go po badaniu pewnie puscili
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok