Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

No co? No cło... - Norwegia

Czytali temat:
(201 niezalogowanych)
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu No co? No cło...
nie oszuści, ale ludzie który nie chcieli dać się okraść przez socjalistycznych złodziei!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
ja daję się okradać socjalistycznym złodziejom z obawy przed konsekwencjami, jednak mimo, że przestrzegam ich "prawa" to uważam, że socjaliści to złodzieje, i mam nadzieje, że kiedyś najadą czasy, gdy socjalistów będzie się zamykać w wiezieniach, bo tam jest miejsce złodziei i bandytów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
52 Posty

(Boomi)
Nowicjusz
Hardi napisał:
ja daję się okradać socjalistycznym złodziejom z obawy przed konsekwencjami, jednak mimo, że przestrzegam ich "prawa" to uważam, że socjaliści to złodzieje, i mam nadzieje, że kiedyś najadą czasy, gdy socjalistów będzie się zamykać w wiezieniach, bo tam jest miejsce złodziei i bandytów

Och, jestesmy ci bardzo wdzieczni za to, ze tak sie dla nas meczysz To bardzo dobrze , ze jestes tylko nieszkodliwie glupi. Mow i uwazaj sobie co chcesz i snij dalej o bojowkach i czasach gdy bandyci beda aresztowac i zamykac bandytow My doskonale wiemy ze jestes bezrobotny i bez wyksztalcenia i to poczucie totalnej bezprzydatnosci powoduje ze wykrzykujesz takie idiotyczne slogany
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
Hardi napisał:
ja daję się okradać socjalistycznym złodziejom z obawy przed konsekwencjami, jednak mimo, że przestrzegam ich "prawa" to uważam, że socjaliści to złodzieje, i mam nadzieje, że kiedyś najadą czasy, gdy socjalistów będzie się zamykać w wiezieniach, bo tam jest miejsce złodziei i bandytów

Ktoś tu ma mocno zjebany berecik
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok