Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Nastoletni Norweg wytatuował sobie na przedramieniu rachunek z McDonaldsa - Norwegia

Czytali temat:
Marcin Marcin (1340 niezalogowanych)
19 Postów
Beata M
(aga113)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Nastoletni Norweg wytatuował sobie na przedramieniu rachunek z McDonaldsa
najlatwiej zaistniec wlasnie przez glupote, bez zadnego wysilku. Dla mnie to glupota i zenada
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
347 Postów

(sorlandet)
Stały Bywalec
Niech się cieszy,że głupota wcale nie boli...,gorzej byłoby gdyby bardzo bolała. Chyba z nudów już nie wiedzą co mają ze sobą zrobić..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
przypadkiem na używanie znaczka MC nie trzeba miec pozwolenia? Żeby jeszcze mu nie kazali płacić. Ps. Tłumaczenie dlaczego wytatulowal sobie to jest na poziomie debila
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
szkoda ,ze nie na czole ......
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Piotr Rajski
(jarek251)
Wiking
A glupota interesuje ludzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
272 Posty
Tony Clifton
(tony)
Stały Bywalec
hmm nie takie rzeczy ludzie robili do tej pory.

Czy glupota ? kto wie. Jesli chodzi o to aby zaistniec w mediach to na pewno lepszy pomysl niz jazda na szmacie... a jesli chodzi o to czego ludzie nie robia z nudow, to pewnie lepsze niz sleczenie na forum MN.


Glupota uwazam jest zainteresowanie mediow tak nieciekawa sprawa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
to nie głupota, to po prostu szczyt debilizmu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
"powiedzieli, że mam sobie wytatuować Barbie na pośladku, albo paragon na ręce" biedny zakompleksiony pomiatany przez "kolegów" gówniarz, oni mu powiedzieli, a on jak grzeczny piesek zrobił to co pan mu kazał...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Dariusz S
(dreamstars)
Początkujący
do czego zmierza świat jeżeli idiota tatuuje sobie paragon a inni idioci o tym piszą...?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Barbra O...
(Barbarka666)
Wiking
Głupich ludzi nie sieja oni sami się rodzą.Zawsze powtarzałem że to kraina debili i półgłówków
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok