Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Za te dni wolne od pracy możesz otrzymać wynagrodzenie - Norwegia

Czytali temat:
Jan Maryjan boj fra oszlo PERAN642 (960 niezalogowanych)
1 Post

(RafalChelchowski)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Za te dni wolne od pracy możesz otrzymać wynagrodzenie
A jeśli jest się vikarym? I pracuję dla firmy eurest compass. Należy mi się wynagrodzenie za 1 i 17 maj?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
144 Posty
Jan Kowalski
(333)
Stały Bywalec
1,9,17,20 znam takich co pracuja i beda mieli zaplacone hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Nie trzeba pracowac w te dni, zeby miec zaplacone. Wystarczy, ze sie ma stala place miesieczna.
Dostaje sie jednakowa wyplate bez wzgleu na ilosc swiatecznych dni w danym miesiacu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Lofoten Lofoten
(Lofoten)
Wiking
Hej a jak jestem na zwolnieniu lekarskim to zostanie mi zaplacone za te dni swiateczne???? w tym momencie placi mi nav
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
Lofoten napisał:
Hej a jak jestem na zwolnieniu lekarskim to zostanie mi zaplacone za te dni swiateczne???? w tym momencie placi mi navzostanie, zostanie

RafalChelchowski napisał:
A jeśli jest się vikarym? I pracuję dla firmy eurest compass. Należy mi się wynagrodzenie za 1 i 17 maj?wiem jak jest w Manpower. za 1 i 17 płacą jeśli pracuje się ponad miesiąc. za pozostałe dni świąteczne jeżeli wypracuje się u nich ponad 750 godzin (nie koniecznie na jednym zleceniu albo "ciągiem" ).
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Fisher
(Fisher)
Wiking
Witam. Ja pracuję od 24 kwietnia tego roku i nie otrzymałem zapłaty za 1 i 17 maja. Czy mi się nie należy zapłata za te dwa dni ?..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok