Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

Forum Norwegia

Napisz Obserwowane wątki
Od redakcji

Norwegia będzie coraz liczniejsza. Kraj przekroczy kolejną barierę populacyjną

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegia będzie coraz liczniejsza. Kraj przekroczy kolejną barierę populacyjną

kotadolf . kotadolf . 18 minut temu

Teraz czas na bialych dzikusøw,czyli banderowcøw!

Od redakcji

Norwegowie wśród pracujących najkrócej w Europie. Polacy „wołami” kontynentu

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Norwegowie wśród pracujących najkrócej w Europie. Polacy „wołami” kontynentu

akwatomek akwatomek 1 godzinę temu

Ja pracuje 30 a wpisuje 50.

dariaparada2001@wp.pl
dariaparada2001@wp.pl 2 godziny temu 40

Pies w Norwegii

Czy amstaff może być w Norwegii ?

Beata Sz
Beata Sz 18-07-2012 10:26 6313 5

kask -obowiązkowy?

Witam Jestem w Norwegii od tygodnia, przywiozłam ze sobą rower. Zauważyłam,że tutaj wszyscy rowerzyści używają kasków. Czy w Norwegii jest to obowiązkowe czy ...

orime orime 5 godzin temu

Idź do sklepu i przymierz, tak będzie najłatwiej. Zgrabny to nie jest typowa kategoria przy wyborze modelu, większość ludzi chce aby dobrze leżał na głowie, ...

Od redakcji

Koniec strajku w Norwegii. Rząd wprowadził przymusową komisję

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Koniec strajku w Norwegii. Rząd wprowadził przymusową komisję

Polnor Polnor 6 godzin temu

Wszystkich zwolnic i zatrudnić na nowo..! Tak kiedys zrobil Regan, może to by potrząsnęło tymi zmanierowanymi leniami..

Anna Kowalska
Anna Kowalska 03-02-2014 16:01 8460 28

Mieszkanie/dom - północ Norwegii, pytanie.

Witam serdecznie Mam pytanie dotyczące domów/mieszkań w Norwegii. Pytam zupełnie szczerze: jaka jest cena (PLN) kupna domu na północy? W jakich cenach są ...

Angelika Mojak Angelika Mojak 7 godzin temu

W planach był dom, 15 km od małego miasta. Taka lokalizacja, ponieważ działka za darmo. Miał być duży dom. Niedawno jednak zmiana planów. Zostajemy w tym ...

Od redakcji

Wyjątkowo gorący kraj fiordów. Pogoda w Norwegii bije ponad stuletnie rekordy

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wyjątkowo gorący kraj fiordów. Pogoda w Norwegii bije ponad stuletnie rekordy

Joanna Kuchnicka Joanna Kuchnicka 18 godzin temu

Patryk8 napisał: Rekordowa też była zima , metrowe zaspy w arendal , mrozy ze auta elektryczne nie odpalały . Zmiana klimatu może i jest ale nie ocieplenie ...

Od redakcji

Wyjątkowo dobry miesiąc korony norweskiej. Eksperci są zgodni: to nie jest przypadek

W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wyjątkowo dobry miesiąc korony norweskiej. Eksperci są zgodni: to nie jest przypadek

CoTyNiePowiesz CoTyNiePowiesz 19 godzin temu

Odbiła się o 1 grosz. To jest sukces wart pochlebnego artykułu? Serio? Wyjątkowo dobry miesiąc? Jestem w szoku

Więcej postów
Norsk Forum Tematy Odpowiedzi Ostatni post
Nie ma nowych postów 38 367
przez noregg | 04-05-2024 03:01 Pokaż najpierw ostatnie posty
Nie ma nowych postów 49 129
przez kamilpiotr | 27-04-2023 09:18 Pokaż najpierw ostatnie posty

Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok