Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Cześć :) - Norwegia

1 Post

(katherineee)
Wiking
Cześć wszystkim, jestem tutaj bo planuje wyjazd do Norwegii w najbliższe 3 miesiące na stałe. Kończę studia na kierunku pielęgniarstwo - tak będę lada moment pielęgniarką i bardzo chciałabym znaleźć pracę nie jako pielęgniarko a jako niania do dzieci. Kocham spędzać czas z nimi i czuję że tylko w takiej pracy się odnajdę. Ale nie jestem tutaj tylko dlatego chciałabym kogoś poznać tutaj że gdy uda mi się wyjechać do Norwegii będę miała kogoś bliskiego z kim spotkam się na kawę, pogadać i pomoże mi się odnaleźć w tym dużym innym świecie Polacy łączmy się całuski :*
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Musze przyznac, ze nie za bardzo rozumiem.
Bedziesz miec wyksztalcenie, po ktorym bez problemu mozesz znalesc prace w Norwegii, jezeli oczywiscie znasz jezyk. I nawet nie musisz znac go super. Pielegniarki zarabiaja przy tym calkiem niezle i do tego legalnie.
Ty natomiast chcesz pracowac jako opiekunka do dziecka. Opiekunek od dzieci, bez znajomosci jezyka, jest jak psow. Praca taka jak kazdy wie, pewnie na czarno, konkurencja duza.
Jakos nie widze w tym sensu. Po co uczyc sie te jakiegos zawodu jak nie ma sie zamiaru w nim pracowac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
czesio forever
(czesio forever)
Wiking
hej też jestem tu nowy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
czesio forever napisał:
hej też jestem tu nowy...

Czesiu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Zygmunt xxx
(KazioWichura)
Nowicjusz
Odezwij się jak będziesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
PASSANGER WR
(PASSANGER)
Nowicjusz
Siemka napisz odezwij Jak bedziesz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok