Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

przedstawiam sie - Norwegia

1 Post
Monika Sylwia
(Monika Sylwia)
Wiking
Urodzilem sie facetem, ale czuje sie kobieta (jak Grodzka). Nie (!!) szukam nikogo. Po prostu tutaj moge byc soba (w swiecie raczej nie) i nie zamierzam zdradzac mojej meskiej tozsamosci. Wiec mam na imie Monika. Pozdrawiam wszystkich ludzi z pozytywnym mysleniem i hejterow, ktorzy pewnie wyzwa mnie od zbokow ale nie obchodzi mnie to. Czasem sie odezwe na jakichs tematach.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
48 Postów
Hubsonq
(Hubsonq)
Nowicjusz
Monika Sylwia napisał:
Urodzilem sie facetem, ale czuje sie kobieta (jak Grodzka). Nie (!!) szukam nikogo. Po prostu tutaj moge byc soba (w swiecie raczej nie) i nie zamierzam zdradzac mojej meskiej tozsamosci. Wiec mam na imie Monika. Pozdrawiam wszystkich ludzi z pozytywnym mysleniem i hejterow, ktorzy pewnie wyzwa mnie od zbokow ale nie obchodzi mnie to. Czasem sie odezwe na jakichs tematach.

Bardzo fajne fejk konto
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Quisling
(Quisling)
Wiking
Dobrze trafiłe-ś/aś. W Norwegii znajdziesz zrozumienie dla swej tożsamości, to kraj bardzo liberalny. Napisz coś więcej, napisz o tym, czy np.planujesz terapię hormonalną i fizyczną/chirurgiczną zmianę na ciele, napisz do której z płci czujesz pociąg seksualny...czy bierzesz udział w paradach równości w Warszawie. Bardzo mnie to interesuje. Czuj się tu jak u siebie. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
566 Postów
HeartB
(HeartB)
Wyjadacz
ALEXANDERO napisał:
Monika Sylwia napisał:
Urodzilem sie facetem, ale czuje sie kobieta (jak Grodzka). Nie (!!) szukam nikogo. Po prostu tutaj moge byc soba (w swiecie raczej nie) i nie zamierzam zdradzac mojej meskiej tozsamosci. Wiec mam na imie Monika. Pozdrawiam wszystkich ludzi z pozytywnym mysleniem i hejterow, ktorzy pewnie wyzwa mnie od zbokow ale nie obchodzi mnie to. Czasem sie odezwe na jakichs tematach.

Z Krakowa jesteś? To u was norma. Ty pewnikiem jesteś tym TOTĄ Forumową DupąB. HeHeHe....B???

-------
Wigilia dzis?????!!!!!!!
Bydle dalo glos....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok