Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Samotnosc na emigracji - Norwegia

7 Postów
Anna Larvik
(Annalarvik)
Wiking
Witam! W Norwegii przebywam juz kilka lat, mam grono przyjaciol i stabilna sytuacje ogolnie.. Ale czesto czuje sie samotna.. Niby zawsze mozna z kims sie spotkac, do kogos wpasc, zadzwonic. A jednak jakas taka pustka i smutek czasem sie wkrada i czlowiek nie wie co ze soba zrobic. Wychowuje sama dwoch synow i na brak zajec nie narzekam, a jednak z utesknieniem patrze na tych ktorzy maja rodziny.. Takie prawdziwe z babciami, ciociami itp gdzie ludzie sa po prostu tam dla siebie nawzajem. Ja nigdy takiej rodziny nie mialam w Polsce wiec nie moge powiedziec ze tesknie za ojczyzna.. Dobrze mi tu, tylko ta tesknota za czyms. Czy tez tak macie? Czy macie ochote cos o tym napisac? A moze szukacie rodziny ''adopcyjnej'' ? Dziekuje z gory za odpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wojciech Jodlowski
(WojciechJodlowski)
Wiking
Mam to samo odczucie.Wieczorami siedze sam na sam tylko z mojm komputerem....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Jan Kowalski
(MamParkinsona)
Wiking
WojciechJodlowski napisał:
Mam to samo odczucie.Wieczorami siedze sam na sam tylko z mojm komputerem....

Nic dziwnego, pewnie nawet flirtowanie w internecie sprawia Ci problem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
adrian szlachta
(adriansz)
Wiking
Ja niestety tez czuje sie saotny chociasz jestem od niedawna w norwegi i tez prubuje kogos poznac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

()
Wiking
_
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Anna Larvik
(Annalarvik)
Wiking
Flirtowanie w internecie potrafi znudzic, zmeczyc i nie jest prawdziwym zyciem..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Annalarvik napisał:
Flirtowanie w internecie potrafi znudzic, zmeczyc i nie jest prawdziwym zyciem..

No, a czego się spodziewasz, im dłużej luzie się dzielą wiadomościami na własny temat, tym bardziej się wybielają, a z drugiej strony to już w ogóle ideałem się wydaje być przeciwnik.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
323 Posty
John Born
(born)
Stały Bywalec
Joseph napisał:
Annalarvik napisał:
Flirtowanie w internecie potrafi znudzic, zmeczyc i nie jest prawdziwym zyciem..

No, a czego się spodziewasz, im dłużej luzie się dzielą wiadomościami na własny temat, tym bardziej się wybielają, a z drugiej strony to już w ogóle ideałem się wydaje być przeciwnik.

ty to tylko się pałuj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
43 Posty
Marek Marko
(MAREKeneeco)
Nowicjusz
Ja opuszczam Polskę i "uciekam do Norwegii"- bo tu nie spotkałem dla siebie wsparcia od "drugiej połowy"-
Poszukuję pracy i mieszkania- ale tylko do zostania na stałe. Zraniło mnie wiele w Polsce, nie będę tu wracał...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
499 Postów
Krystian Kozyra
(Krystian85)
Wyjadacz
MAREK eneeco napisał:
Ja opuszczam Polskę i "uciekam do Norwegii"- bo tu nie spotkałem dla siebie wsparcia od "drugiej połowy"-
Poszukuję pracy i mieszkania- ale tylko do zostania na stałe. Zraniło mnie wiele w Polsce, nie będę tu wracał...

-------------------
Dojrzały wybór- widać,że dobrze przygotowany. Nie zapomnij przy kazdej rozmowie o prace z Norwegami stawiać tego warunku : tylko stały kontrakt ! To znacznie skonkretyzuje Twoje szanse.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok