Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Agata Dymna (1563 niezalogowanych)
862 Posty

(maciejko)
Maniak
Mi tam sie zdaje że DorHan to konto Jasty..tak sie razem miłują

A co do tych minusów i plusów to trzeba uwazac co sie pisze...może co jest wygodne dla nowoprzybyłych bo to oni głównie dają nam te piny. Przeciez nie sami nawzajem na zasadzie ja jankowi, dorhan szefczykowi z kotem czy cycowi. Kiedys tu miałem fanatyka co zaułozył sobie drugie konto i codziennie dawał mi 2 minusy..niewiedzac czemu...ale swirów nie brakuje

Zobaczcie osobe Karol.ky...ponad 50 plusów..przeciez on nie jebie ludzi tutaj niewygodną prawda gdyż odrazu by mu te plusy sie wyzerowały...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Nie zapominaj o smarku z Bergenu
co sie 320 plusow dorobil
taki zacny czlowiek
z Polski
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
558 Postów

(Ronn)
Wyjadacz
fenomenem sa ludzie z branzy olejowej tak chojnie obdarzani plusami
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
WujekJanek napisał:
Sprawa jest moim zdaniem ciekawa z socjologicznego punktu widzenia i choć odpowiedź na postawione pytanie została już dawno udzielona, to dla higieny psychicznej tego forum postanowiłem ten watek poruszyć. Może ktoś wyciągnie dla siebie jakieś wnioski...

Zauważmy... DorHan publikuje swoje opinie w sposób jasny i wyrazisty, oraz argumentuje je posługując się żelazną logika. Nie używa wulgaryzmów. Nie wyśmiewa ani konkretnych osób, ani środowisk. Ortodoksyjnie przestrzega zasad kultury osobistej. Jest merytoryczna w sposób technicznie brutalny. Informacje przez nia przedstawione są wiarygodne.

Nie posługuje się argumentem siły, a jedynie siłą argumentu. Tak niekiedy niezbitego, że aż w piety idzie...

I CO???

I z dnia na dzień ma coraz więcej minusów.

Czy w związku z tym nie jest uzasadniony wniosek, że dla statystycznego bywalca tego forum nie trzeba wcale atakować jego poglądów, aby spotkać się z brakiem akceptacji? Czy to nie jest tak, że do furii doprowadza nas świadomość, iż ktoś na jabłuszkach i gruszeczkach wyłożył nam, iż pozostajemy w błędzie??? Czy te wszystkie minusy dla niej nie są tym samym, co argument dziecka w piaskownicy które nie wiedząc co ma powiedzieć krzyczy bezsilnie: A ty jesteś gupi bo jesteś najgupszy!!!

Sensei Gichin Funakoshi który był wielki, nauczał: BĄDŹ UCZNIEM KAŻDEGO NAPOTKANEGO CZŁOWIEKA. Powtarzał to za Konfucjuszem. Może więc nauczymy się czegoś od DorHan, albo od siebie samych na wzajem. Wszak najlepiej uczyć się na błędach, a najkorzystniej na cudzych...

Na koniec zaznaczam, iż osoba DorHan nie ma żadnego absolutnie konkretnego znaczenia. Chodzi o zjawisko, istotę problemu, a nie o konkretnego internautę. Ją użyłem jako idealnego przykładu dla niepokojącego zjawiska. Mam nadzieję, iż nie będzie mi tego miała za złe - a jeśli jednak będzie, to Bardzo Przepraszam.


Ja zauwazam duzo ciekawszy fenomen na MN. Uzytkownik, ktory w wiekszosci swoich wypowiedzi uzywa wylacznie argumentu sily, nie przebiera w obelgach (suka, czy koci pomiot, to jedne z najdelikatniejszych ), posiada 18 oklaskow Czyli, albo sam o nie dba, albo przecietny uzytkownik forum MN popiera uzywanie wyzwisk, promowanie nienawisci i chamstwa. Ktora z tych 2 opcji bardziej Ci pasuje ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Przecietny urzytkownik MN jest samoczynnie statystycznym reprezentantem narodu, ktory nie potrafi zrobic prostej lufy, podwozia do armaty, czy szybkiej kolei
kazda zmyslona pochwala zasluguje na poklask motlochu
a proba wskazania relacji
biedni bo glupi to zaraz agresja i minusowanie
prawda zawsze boli i jest pozadana jak stara kobieta
nikt jej nie chce ani slyszec ani znac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
Przecietny urzytkownik MN jest samoczynnie statystycznym reprezentantem narodu, ktory nie potrafi zrobic prostej lufy, podwozia do armaty, czy szybkiej kolei
kazda zmyslona pochwala zasluguje na poklask motlochu
a proba wskazania relacji
biedni bo glupi to zaraz agresja i minusowanie
prawda zawsze boli i jest pozadana jak stara kobieta
nikt jej nie chce ani slyszec ani znac

no to dlaczego wiecznie klamiecie jazwinski



bije na glowe wspolczesne wloskie pendolino
A pamiętasz, kto w Hameryce sprzedawał, obrabiarki do metalu?
A pamiętasz, ile eksportowaliśmy samochodów do Canady, Angole Polonezami i Fatami 125p jeździli?
A wie, że fabryki całe u Arabów my budowali i nawet autostrady w Libii i Iraku też.
A popatrzył Ty w roczniki statystyczne?
A pewnie nie to po co te głupotki gada?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Obrabiarki do fujarki z wierzby placzacej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
jasta102 napisał:
Obrabiarki do fujarki z wierzby placzacej

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1399 Postów
cyc cyc
(cysiek2)
Maniak
macie plusa
666


Marian Zacharski mowi wam to cos
www.konstrukcjeinzynierskie.pl/wybor-red...-specjalne-cz-1.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
398 Postów

(Zawisz)
Stały Bywalec
Lindemans napisał:
jasta102 napisał:
Obrabiarki do fujarki z wierzby placzacej



Aż tak słabo "ten" portal przedzie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok