Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Slawomir Kubertor slawomir cioch A. Z. przemek wiesiołek Olga J. Tomasz Moja Norwegia Łukasz K artur nn Sławek S. Hvnuyvn Hrfjyfcnucc rutek_jet Justyna Kaha Marta K (5200 niezalogowanych)
20 Postów
Olga J.
(OlgaAn)
Wiking
Super to moze ja jakieś ciasteczka upieke ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
Ok to bede okolo 15 jak by cos sie zmienilo dam znac
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Ewa Antosz Kalmuk
(Ewa2303)
Wiking
tez postaram się być kolo 15 i też cos ze sobą przywiozę hehehhe do zobaczenia dziewczyny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kasia Szewczyk
(kassovska)
Wiking
Czy ja też mogę dołączyć? Ponieważ w tą sobotę mam już częściowo zaplanowaną ... mogła bym ewentualnie podjechać na 13/ 13.30 i posiedzieć do ok 15 ... chyba że ta godzina nie wchodzi w grę no to innym razem...?
proszę potwierdź ewentualnie adres może jakiś tel .. czy to dom prywatny jakieś blokowisko ja będę tam pierwszy raz.
Oczywiście to czy będę na dzień dzisiejszy to jeszcze nie wiem na 100% czy mi się uda...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Wiking
Kasiu, dziewczyny zjeżdzają się o 14.30-15.00 bo ja o 13.30 muszę zawiezc starszą córkę do koleżanki i w domu będę po 14stej... Jak masz ochotę na kawkę o 12 to zapraszam. Nr tel. 46380658. Mieszkam w szarym "rekkehusie" na górce. Znak rozpoznawczy to zamontowana na tarasie antena satelitarna N Adres w poprzednim poście.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Gosia Dudzińska
(GosiaDudzinska)
Wiking
mi rowniez pasuje okolo 15 )
to juz jutro...
do zobaczenia!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kasia Szewczyk
(kassovska)
Wiking
no to mi chyba jutro nie wyjdzie .... to innym razem! Życzę wszystkim udanego spotkania! Szkoda bo mój mały Przemuś troszkę jest spragniony kontaktów z rówieśnikami i nie tylko ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Olga J.
(OlgaAn)
Wiking
Szkoda ze nie dasz rady wpaść Kassovska... następnym razem
A ile mniej wiecej macie czasu? AISAK O której musisz odebrać córkę z urodzin koleżanki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Wiking
Ha, odbieram ją dopiero w niedzielę więc nie mam ograniczeń czasowych Kassovska, następnym razem, co się odlecze to nie uciecze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
Dziewczyny dajcie znac co robicie bo nie wiem co przynieś a nie chce sie dublowac
Ps wszystkie z dziećmi bedziecie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok