Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam koleżanek z Skedsmokorset - Norwegia

Czytali temat:
Slawomir Kubertor slawomir cioch A. Z. przemek wiesiołek Olga J. Tomasz Moja Norwegia Łukasz K artur nn Sławek S. Hvnuyvn Hrfjyfcnucc rutek_jet Justyna Kaha Marta K (5194 niezalogowanych)
20 Postów
Olga J.
(OlgaAn)
Wiking
Hei,
Szukam koleżanek mieszkających w Skedsmokorset i okolicy.
Chętnie spotkam sie na plotki przy kawie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kasia Szewczyk
(kassovska)
Wiking
Jestem od Ciebie jakieś 14 km ... ale na razie jestem niezmotoryzowana i z dzieckiem ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Olga J.
(OlgaAn)
Wiking
14 km w która stronę? Zawsze można spróbować sie spotkać w połowie drogi dla chcącego nic trudnego, podobno. A dziecko ile ma?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kasia Szewczyk
(kassovska)
Wiking
Patrząc na mapę to na zachód od Ciebie jest Slattum i od tej miejscowości dalej na północ jest Rotnes.. to właśnie tu mieszkam .... moje zmotoryzowanie może ulec zmianie na dniach .... jeśli chodzi o dziecko to 15 mcy ma ale wszędzie z nim jeżdżę ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Gosia Dudzińska
(GosiaDudzinska)
Wiking
Frogner wita
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Wiking
Ja jestem z Hagan. Do Skedsmo jezdzimy w soboty po słodkości do Europrisa, to kilka km od Hagan. No i jestem zmotoryzowana.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Ewa Antosz Kalmuk
(Ewa2303)
Wiking
jestem ze skedsmokorset ale mój synek chodzi do przedszkola do Hagan wiec jak Kasia jeździsz po te slodkosci to przy okazji możemy się umowic na jakas kawke hehheeh jak i oczywiście z innymi mamami
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Kasia Szewczyk
(kassovska)
Wiking
a ile ma twój synek? Też planujemy posłać naszego dzieciaka do przedszkola... może merytorycznie pomogła byś nam od czego zacząć?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Olga J.
(OlgaAn)
Wiking
Witaj Frogner
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
Olga J.
(OlgaAn)
Wiking
AISAK a jak jedziecie z. Hagan do Skedsmo to jedziecie Solbergveien? Jeśli tak to przejeżdżacie obok nas - mieszkam w Tæruddalen

to co moze sie umowimy na jakies spotkanie? Co Wy na to?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok