Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Skien okolice - Norwegia

Czytali temat:
2 Posty
Kuba .
(phoenix)
Wiking
Witam,
Są jakieś aktywności ludzi z Polski mieszkających w Skien. Jestem tutaj sam jak palec przydałoby się coś porobić, kogoś poznać, bo perspektywa 5 lat + samemu w tym mieście już mnie przeraża.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
A co kolega robi w wolnym czasie? basen na miejscu, teraz do Silian na stok blisko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Kuba .
(phoenix)
Wiking
Dopiero co jestem tutaj 5 dni. Wiem, że Gulsethalla jest zamknieta, a tam wlasnie mieszkam. A ogolnie zaczynam nowe życie od przyszłego poniedziałku. Basen jak najbardziej w Polsce chodziłem 2 razy w tygodniu, lubię gry zepsołowe każdego rodzaju. Jeśli chodzi o sporty zimowe to nie mam najmniejszego doświadczenia w żadnym, a czas to zmienić. Tylko nie mam ciuchów i sprzętu do tego. Sprzęt pewnie można wypożyczyć, na stoku w Siljan byłem już raz, nie wiem tylko czy można zaciągnąć tam jakiś lekcji od intruktora, czy lepiej spróbować samemu się nauczyć.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
no to jak początkujący to sie coś poradzi na to, mogę Ciebie na desce poduczyć śmigać.. wybieram sie do tego siljan już tyle czasu to możemy skoczyć.

Można tam wypożyczyć sprzęt :

www.grenlandskisenter.no/skiutleie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Wiking
Chetnie się dolacze
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Caro_E napisał:
Chetnie się dolacze

Ja to do końca roku odpadam, ale koniec stycznia/luty już powinienem mieć chwile żeby wyrwać się na stok.

Najfajniej jest ekipą śmigać po stoku..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
To moze mnie tez ktos nauczy ? Mam deske od roku a motywacji nie ma
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Marcin Wasąg
(mar0306)
Wiking
Witam no ja tez sam nudze sie jak cos to zawsze jakies piwko mozemy wypic
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok