Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

19 Postów
Ew ccc
(Iwlin)
Wiking
Jakie grzyby? Jaki las ? Hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Robert Kuśmierz
(Roberto_K)
Wiking
Cześć ... stażem nie grzeszę na Waszym forum... Czy kroi się jakaś impreza w Lillestrom ? Mieszkam tu od nie dawna i fajnie by było wyskoczyć na kawę, piwo, co kto lubi w ten weeeekend ?

Robert
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Luke Lucky
(LuckyLuke)
Wiking
Hahahaha No faktycznie dosyć bezpośrednio. Ale wycieczka się udała. Doszedłem aż do domku "Babci"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Nowicjusz
mieli byście ochotę spotkać się z nowymi ludźmi ? próbuje zorganizować grupę ludzi z Lillestrom aby się zintegrować PS co powiesz na jutrzejszą niedzielę o godz 18 przed wejściem na główną stacje kolejową w Lillestrom. później coś razem wymyślimy. ZAPRASZAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Robert Kuśmierz
(Roberto_K)
Wiking
Może dziś (22.11.2014) wyskoczymy na browara v kawę, w Lillestrom ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Tomek Kowalski
(Bjorn7)
Wiking
witam
te wypady w lillestrom i okolicach jeszcze aktualne??? co prawda mam 40 km do Was, ale u mnie na wsi to chyba tylko bałwana możemy ulepić...Chyba że ktoś jest z okolic Loken, Bjorkelangen to coś wymyślimy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
K k
(goodvibes)
Nowicjusz
Hej, ponawiam pytanie poprzedniego kolegi...czy te wypady kawowe są aktualne?? Czy umarły śmiercią naturalną??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Robert Kuśmierz
(Roberto_K)
Wiking
Hej
Może w końcu znajdą się chętni na tą "kawę" ?

Lillestrøm ?

Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
K k
(goodvibes)
Nowicjusz
Hej. Moze dzisiaj tj 17.04 må ktos ochote nå wieczorna kawe? Moze w polskiej kawiarni Den lille kafe? Albo proponujcie inny termin/miejsce. Wiele osob chce sie zgadac a jakos niebardzo nam to wychodzi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok