Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

5 Postów

(MUNK)
Wiking
DLUGO SZUKASZ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(MUNK)
Wiking
No właśnie.,,dobra żoną,, dobre pytanie co oznacza

Tu jest
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty

(olszejan)
Wiking
O 9:30 mały kościółek przywięzienny pękał w szwach, ponieważ rządna wrażeń polska gawiedź, chciała zobaczyć kto usiądzie w tej słynnej już trzeciej ławce z tą książeczką trzymaną kopytkami.

Ławka pękała w "szwach" od Gabrysiów i Janów siedzących na przemian i trzymających "świętą książeczkę" zwaną biblią nowego testamentu.

Toś dziewczyno narobiła poruty temu przybytkowi.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(zimowka)
Wiking
Temat zamkniety i nie godny komtynuowania, a przynajmniej beze mnie....tytul powinien chyba brzmiec jestem brzydka, gruba i zdesperowana, szukam chlopa z duzym fiutem albo jeszcze jakosc podobnie....dziekuje za uwage i zmykam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty

(olszejan)
Wiking
zimowka napisał:
Temat zamkniety i nie godny komtynuowania, a przynajmniej beze mnie....tytul powinien chyba brzmiec jestem brzydka, gruba i zdesperowana, szukam chlopa z duzym fiutem albo jeszcze jakosc podobnie....dziekuje za uwage i zmykam.Dlaczego osoba gruba i zdesperowana, to gorsza od tej szczupłej i pewnej siebie ?.
Sama w tych postach, postawiłaś się po tej negatywnej stronie. Taki jest właśnie odbiór chociażby tylko mój.
Zaprosiłem ciebie niezobowiązująco do kawiarni gdzie każdy może wejść i wyjść tylko wtedy kiedy sam chce.
Ty natomiast zaproponowałaś całkiem obcej osobie, przybytek kultu religijnego jako miejsce spotkania towarzyskiego i to w czasie trwania ceremonii tego wyznania.
I jak widzę, nadal uważasz iż było to w porządku z twojej strony.
Ani krzty skruchy i samokrytyki.
Mnie żaden przybytek kultu religijnego nie przeszkadza, jednak odwiedzam takie miejsca sam, wtedy kiedy mam na to ochotę i nie staram się tam ciągnąć nieznane mi osoby.
Chciałaś zabłysnąć, a wyszło jak zwykle wśród zawistnej Polonii.
Właśnie mam potwierdzenie na bilet lotniczy do Warszawy na 04-11.
Kiście się dalej w tych

To tyle z mojej strony w tym temacie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
zimowka napisał:
Temat zamkniety i nie godny komtynuowania, a przynajmniej beze mnie....tytul powinien chyba brzmiec jestem brzydka, gruba i zdesperowana, szukam chlopa z duzym fiutem albo jeszcze jakosc podobnie....dziekuje za uwage i zmykam.
to Ty tak napisałaś
tu nikt nie wie jak wyglądasz,ilemasz lat a nawet zkąd jesteś.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów

(Annette)
Nowicjusz
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
46 Postów

(Annette)
Nowicjusz
diana napisał:
[quote]Dla kilo kiełbasy nie warto całego świniaka brać [/quote


kilo? cos sie kolezance waga pomylila
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów

(MUNK)
Wiking
Co za temat hehe a to można znaleźć w sklepie hehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
57 Postów

(AgnieszkaJa)
Nowicjusz
olszejan napisał:
Jak przebywasz teraz w Oslo to czemu nie, możemy się spotkać nawet i dzisiaj.
Przy Solli plass jest taka knajpka Champagneria czynna do 03, możemy się tam umówić na 23:00 jak ci pasuje a naprawdę się nudzisz.
Ty zamawiasz ja stawiam i razem płacimy pół na pół, będziemy mogli sobie porozmawiać do woli w miłej atmosferze na pięterku.
Co Ty na to ?.


A ja do tej pory ciagle myslalam, ze Polacy sa dzentelmenami i nie pozwalaja damom placic za siebie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok