Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

23 Posty

(olszejan)
Wiking
I co ?. Zero zadmej panny nawet z kylawa noga.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
Paweł J
(pawiu)
Wiking
Zawstydziles ja takim bezposrednim zaproszeniem, dostala rumiencow, za tydzien sama bedzie chciala sie spotkac

Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty

(olszejan)
Wiking
Za tydzien powiadasz ?.
Ja zapraszalem teraz, wlasnie dopijam drinka z niemloda juz norka i wybieramy sie do parku pod palac. Za tydzien to juz moze bede w polsce .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
"Ty zamawiasz ja stawiam i razem płacimy pół na pół"
poprostu przestraszyła sie
nikt nie wie co ty tam będziesz "stawiał"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
zimowka napisał:
qantan napisał:
i jak idzie "nabór" kandydatów?

Jak po grudzie...kazdy chcialby ruchac, a ze mna trzeba pochodzic....


no wiesz,jaka prezentacja ......tacy kandydaci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów

(zimowka)
Wiking
olszejan napisał:
Widzę iż coś za długo myślisz, czyżby zadziałała u ciebie zasada, że słaba panna dużo pyszczy a mało sobą znaczy ?.
Niemniej będę w tej knajpce od 23:00 właśnie na pięterku przy oknie. Jak chcesz to wpadnij tam i przy barze zapytaj się o Jana.
teraz już się zmywam.



Mam lepsza propozycje...wbrew pozorom bardziej w moim stylu...niedziela, godz 9.30 kosciol Bredvet kirke, trzecia lawka w pierwszym rzedzie lawek od lewej, w rece ksiazeczka do nabozenstwa...odwazysz sie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty

(olszejan)
Wiking
zimowka napisał:Mam lepsza propozycje...wbrew pozorom bardziej w moim stylu...niedziela, godz 9.30 kosciol Bredvet kirke, trzecia lawka w pierwszym rzedzie lawek od lewej, w rece ksiazeczka do nabozenstwa...odwazysz sie?Skoro lubisz sztuczność i CYRK z własnych prywatnych uczuć religijnych, to czemu nie.
Mnie to ani ziębi ani grzeje, a książeczka do nabożeństwa tego akurat wyznania, nie parzy w moje kopytka.
Ponieważ to ty mnie tam sama i dobrowolnie zaprosiłaś, to będę tam bezpieczny i zarazem bezkarny.
Gorzej będzie, jak tam spotkasz /w tym konkretnym rzędzie/ co najmniej 7 rosłych chłopów, na schwał, którzy mają po dwa kilo kiełbasy w odpowiednim miejscu, zamiast 20 deko parówek.

I co wtedy poczniesz ?.
Pójdziesz w te tany z siedmioma szatany ?.

Pamiętaj, PAROL JUŻ ZAŁOŻONY !!!
Nie ma odwrotu z twojej strony.
Dziś wszak Wigilia Halloween
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
olszejan napisał:
zimowka napisał:Mam lepsza propozycje...wbrew pozorom bardziej w moim stylu...niedziela, godz 9.30 kosciol Bredvet kirke, trzecia lawka w pierwszym rzedzie lawek od lewej, w rece ksiazeczka do nabozenstwa...odwazysz sie?Skoro lubisz sztuczność i CYRK z własnych prywatnych uczuć religijnych, to czemu nie.
Mnie to ani ziębi ani grzeje, a książeczka do nabożeństwa tego akurat wyznania, nie parzy w moje kopytka.
Ponieważ to ty mnie tam sama i dobrowolnie zaprosiłaś, to będę tam bezpieczny i zarazem bezkarny.
Gorzej będzie, jak tam spotkasz /w tym konkretnym rzędzie/ co najmniej 7 rosłych chłopów, na schwał, którzy mają po dwa kilo kiełbasy w odpowiednim miejscu, zamiast 20 deko parówek.

I co wtedy poczniesz ?.
Pójdziesz w te tany z siedmioma szatany ?.

Pamiętaj, PAROL JUŻ ZAŁOŻONY !!!
Nie ma odwrotu z twojej strony.
Dziś wszak Wigilia Halloween


Gabrys, ile juz zalozyles kont? To "z wlasnych prywatnych" poznam na koncu swiata. Mistrz pleonazmu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
23 Posty

(olszejan)
Wiking
opptymus napisał:Gabrys, ile juz zalozyles kont? To "z wlasnych prywatnych" poznam na koncu swiata. Mistrz pleonazmu Ciekawe aż zajrzałem do Wiki.
Ten Gabryś to nawet płodny gość, a i ma jak widzę u ciebie niejakie poważanie skoro stawiasz go na równi z:
Formalnie, pleonazmami są również skrótowce typu:
artykuły AGD,
numer NIP,
pamięć RAM,
dioda LED,
płyta CD,
numer PIN,
podatek VAT,
wirus HIV,
komputer PC,

Cóż, zaczynam temu Gabrysiowi zazdrościć i teraz nie mam wyjścia, "muszę" usiąść w tej ławce z tą książeczką by gawiedź zobaczyła jaka jest różnica między Janem a Gabrysiem.
Następny cyrk.
Gorzej będzie, jak to Gabryś przeczyta i też w tej ławce zasiądzie.

Widział ktoś "żywcem" Gabrysia ?.
Może szatańskim obyczajem w tej specyficznej ławce, zasiądzie aż SIEDMIU Gabrysiów ?.

Wszak 9:30 to szatańskie cyfry:
9-3=6.
9+3=12-6=6
A przecież 666 to Szatan.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
275 Postów
Janek Szaradek
(opptymus)
Stały Bywalec
olszejan napisał:
opptymus napisał:Gabrys, ile juz zalozyles kont? To "z wlasnych prywatnych" poznam na koncu swiata. Mistrz pleonazmu Ciekawe aż zajrzałem do Wiki.
Ten Gabryś to nawet płodny gość, a i ma jak widzę u ciebie niejakie poważanie skoro stawiasz go na równi z:
Formalnie, pleonazmami są również skrótowce typu:
artykuły AGD,
numer NIP,
pamięć RAM,
dioda LED,
płyta CD,
numer PIN,
podatek VAT,
wirus HIV,
komputer PC,

Cóż, zaczynam temu Gabrysiowi zazdrościć i teraz nie mam wyjścia, "muszę" usiąść w tej ławce z tą książeczką by gawiedź zobaczyła jaka jest różnica między Janem a Gabrysiem.
Następny cyrk.
Gorzej będzie, jak to Gabryś przeczyta i też w tej ławce zasiądzie.

Widział ktoś "żywcem" Gabrysia ?.
Może szatańskim obyczajem w tej specyficznej ławce, zasiądzie aż SIEDMIU Gabrysiów ?.

Wszak 9:30 to szatańskie cyfry:
9-3=6.
9+3=12-6=6
A przecież 666 to Szatan.



Lekarza dla psychicznego...Gabrysia. Tak, mam go w powazaniu...glebokim
A bujaj sie buraczyno
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok