Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Kamien11 napisał:

To co podałaś to nie jest Kasko dzwoniłem.
l


To dokladnie jest fullcasco, patim, grzes 333, annabro, grzes pl, muzia i wiele....wiele innych.
Dokladnie ten sam kubus zwierzyk, wiec nie smec juz wiecej
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Lindemans napisał:
DrJulia napisał:
podaj swoj telefon to moze Gabroiel zadwoni do ciebie i nie bedzie ci zapychal skrzynki

Gabriel mnie nie szuka, tylko ciebie, welniaku



Ostatnio nabazgrolił że nawet za dopłatą 3 000 000 koron by nie zatrudnił gabryśia, następnego dnia jak wytrzeźwiał to edytował post bo mu głupio było i usunął konto , a teraz znowu się pojawił i już chyba nie może dalej przeciągać struny bo nawet gabryś się połapie że ma w życi "przyjaciela"....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(DrJulia)
Wiking
A Świstak
Mówi
Niemożliwe
---
I ty ŚmindaMalida ponoć studiowałaś Pedagogikę ...!!! ?
To gdzie twoje zdobyte wiadomości w temacie zachowawczym ?.
---
To jak te twoje powyższe wywody mają się do tej całości przedmiotu ? .
Gdzie sens tego co przedstawiasz i tej Mojej "Niesubordynacji" i braku logiki ...??? .
HE
Jak to się ma do tego co wciskano tobie na zajęciach .
SKORO tak zajadle wciskasz każdemu iż JA jestem Taki siaki i Owaki ...
---
Przecież to PADA cała Psychologia zachowawcza Pedagogika Powszechna i parę działów Filozofii
Nie chce Mi się sięgać teraz w Annały by przytaczać pełne i naukowe nazwy ...
---
Widzisz LindowataMendo jak łatwo jest się zagubić w drobnej prowokacji , produkowanej li tylko z nudów i ku uciesze Gawiedzi ... .
---
Ech
dobrze , na dzisiaj mam już dosyć z zajęć praktycznych ,
nad opracowywaniem zachowawczym Nieskoordynowanej jednostki z daną przyjętą społecznością ...
---
Byłaś dennym modelem w tych zajęciach ...
Liczyłem na bardziej wysublimowaną postawę z twojej strony .
---
Coś ostatnio staczasz się w niezbyt pożądanym kierunku !
Czyżby prywatne kłopoty starasz się przemycić na To Forum ?
---
Ja się Bawię i śmieję , a tobie nerwy popuszczają jak rozregulowane zwieracze ...
---
Pozdrów ... Lindo Sekondo ...
Ha cha ha
Sekondo Lindo sekondo ...!!! .
Ha cha ha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Joseph napisał:
Lindemans napisał:
DrJulia napisał:
podaj swoj telefon to moze Gabroiel zadwoni do ciebie i nie bedzie ci zapychal skrzynki

Gabriel mnie nie szuka, tylko ciebie, welniaku



Ostatnio nabazgrolił że nawet za dopłatą 3 000 000 koron by nie zatrudnił gabryśia, następnego dnia jak wytrzeźwiał to edytował post bo mu głupio było i usunął konto , a teraz znowu się pojawił i już chyba nie może dalej przeciągać struny bo nawet gabryś się połapie że ma w życi "przyjaciela"....


Tiaaa
Tylko, ze glab gabrys dzis sie przebral, za kamienia 11 i szukal fullcasca, po czym sam sobie odpowiadal w temacie, przebierajac sie za DrJulie i na dodatek probowal smecic, jak sam fullcasco....
Nie od dzis wiadomo, ze to cep z najwyzszej polki cepow, ale akurat dzis, patrzac na to do czego sie potrafi posunac i jak osmieszyc, to faktycznie sie zastanawiam, czy on naprawde nie ma problemow psychicznych. Przeciez czlowiek o zdrowych zmyslach nie moze byc taki glupi
Moze ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Lindemans napisał:
Joseph napisał:
Lindemans napisał:
DrJulia napisał:
podaj swoj telefon to moze Gabroiel zadwoni do ciebie i nie bedzie ci zapychal skrzynki

Gabriel mnie nie szuka, tylko ciebie, welniaku



Ostatnio nabazgrolił że nawet za dopłatą 3 000 000 koron by nie zatrudnił gabryśia, następnego dnia jak wytrzeźwiał to edytował post bo mu głupio było i usunął konto , a teraz znowu się pojawił i już chyba nie może dalej przeciągać struny bo nawet gabryś się połapie że ma w życi "przyjaciela"....


Tiaaa
Tylko, ze glab gabrys dzis sie przebral, za kamienia 11 i szukal fullcasca, po czym sam sobie odpowiadal w temacie, przebierajac sie za DrJulie i na dodatek probowal smecic, jak sam fullcasco....
Nie od dzis wiadomo, ze to cep z najwyzszej polki cepow, ale akurat dzis, patrzac na to do czego sie potrafi posunac i jak osmieszyc, to faktycznie sie zastanawiam, czy on naprawde nie ma problemow psychicznych. Przeciez czlowiek o zdrowych zmyslach nie moze byc taki glupi
Moze ?


no po ostatnim poscie to widać że to musi być fiolet....

fulcasco pewnie zawinął sie na dobre i udaje że go nie ma....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
No ostatnio, jak zachlal, to nieco sobie pofolgowal i jak zawsze, chwilowo zerka zza krzaka
Za kilka dni wroci, jak bumerang
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
12 Posty

(DrJulia)
Wiking
OJ LindaŚmalinda dla własnego poklasku , jesteś w stanie skumać się nawet z gównem ...
---
HA cha ha
---
Przestań w końcu pieprzyć bzdury , znowu starasz się wywinąć jak zwykle Ostatnio sianem ...
---
Niestety to nie Mój problem , a twój Lindo Śmalindo .

Pojechałaś sobie sama z tym fulkasko...!!! teraz to se możesz pisać ... Może zakuty łeb ciebie znowu wspomoże , jemu też ślepia zarastają tak jak i tobie ...
---
Jednak jak sama twierdzisz ...
TO
TYLKO
Forum
i Każdy może się swobodnie wypowiadać i dawać różniste przykłady ...
---
Dlatego nie bardzo rozumiem , co ciebie dupa boli , jak się bykowi ,
jaja zakleszczą miedzy sztachetami ...
---


NIEDOWARTOŚCIOWANA
Osóbko
Nie "obnażaj"się tak do końca ...
ponieważ ośmieszasz się gorzej
NIŻ
Ja
Sam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
kamien 11 i doktorka julia (czyli gabrys) uczynily swe konta nieaktywnymi
gabrysiu, wytrzymasz 2 dni bez MN ?
czekamy z utesknieniem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1577 Postów
cysiek33
(cysiek33)
Maniak
nie wytrzyma nawet dnia menda zlodziej i damski bokser
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok