Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Witam wszystkich ! Mam na imie Ewelina 0 Oslo - Norwegia

2 Posty
Ewelina Katarzyna
(Katarzyna100)
Wiking
Witam wszystkich mam na Imię Ewelina od niedawna mieszkam w Oslo niestety nie mam tu zbyt wielu znajomości samotnośc doskwiera - więc pomyslalam ze zaglądne tutaj. Wiem że nasz naród jest narodem specyficznym ale mimo to postanowiłam że warto poszukać jakiś fanych znajomych. Interesuje sie podrózami, chodzeniem po górach, sportem - siłownia sporty zimowe etc, gotowanie , filmy , książki.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
44 Posty
Nowicjusz
widzę że u Ciebie także zero odzewu zadnych postów nie widać. ja też próbowałem i nic eh. ja jestem chętny też niedawno się przeprowadził ale do lillestrom. to jest 30 km od oslo ale to nie problem. pracowałem w Oslo znam parę ciekawych miejsc , także mogli byśmy się jakoś zgrać na nadchodzący weekend, może do tego czasu jeszcze ktoś się odezwie i dołączy do nas. Co Ty na to ?
jeśli możesz odpisz także na na Priv
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
280 Postów
55555555 55555555
(Sebastian)
Stały Bywalec
Kris122 napisał:
widzę że u Ciebie także zero odzewu zadnych postów nie widać. ja też próbowałem i nic eh. ja jestem chętny też niedawno się przeprowadził ale do lillestrom. to jest 30 km od oslo ale to nie problem. pracowałem w Oslo znam parę ciekawych miejsc , także mogli byśmy się jakoś zgrać na nadchodzący weekend, może do tego czasu jeszcze ktoś się odezwie i dołączy do nas. Co Ty na to ?
jeśli możesz odpisz także na na Priv


i jest parka...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(ekot)
Wiking
Witam czy ta propozycja jest jeszcze aktualna pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
ekot napisał:
Witam czy ta propozycja jest jeszcze aktualna pozdrawiam

no teraz to już niecałe trzy miesiące do rozwiązania zostało, to dziewczyna raczej nigdzie się nie ruszy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok