Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Nuda daje mi się we znaki... Naerbo - Norwegia

Czytali temat:
Pawel Małek a z (1632 niezalogowanych)
1 Post

(marshka)
Wiking
Hej wszystkim! Ponoć inteligentni ludzie się nie nudzą, ale samemu to już inna bajka... Przyjechałam do Norwegii na początku lipca, i jak to bywa, początki zawsze są trudne. Może jest ktoś z Naerbo bądź okolic, kto ma ochotę nawiązać ze mną kontakt i pomóc mi się zaklimatyzować? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Śmiało.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
37 Postów

(fomfny1)
Nowicjusz
marshka napisał:
Hej wszystkim! Ponoć inteligentni ludzie się nie nudzą, ale samemu to już inna bajka... Przyjechałam do Norwegii na początku lipca, i jak to bywa, początki zawsze są trudne. Może jest ktoś z Naerbo bądź okolic, kto ma ochotę nawiązać ze mną kontakt i pomóc mi się zaklimatyzować? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Śmiało.


Oj, ja z miłą chęcią...gdybym tylko był na stałe zakwaterowany w Norge :-D Taka dziewucha i cierpi na samotnosc...ahh...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
dawid pawlowicz
(dawidpaw)
Wiking
ja mieszkam w no..... od 12 lat i sie nie nudze. mieszkam w kleppe. masz jakies zainteresowania albo cos co chcesz robic?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
rafal fafal
(pracownikogrodnik)
Wiking
Ja mieszkam z 5 km od Naerbo i tez sie strasznie nudze. Pracuje do 15 a pozniej...tragednia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów
jan gal
(jano73)
Nowicjusz
hehee z tym to rzeczywiscie ciężko ,tu prawie nic sie nie dzieje,a jedynie mozna sobie samemu cos organizowac
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
dawid pawlowicz
(dawidpaw)
Wiking
skarty, jazda konno, bary, kino, dyskoteki, spacery , parki wodne , i wiele inny zajenc, wiec co jeszcze chcecie? dajcie propozycje co by was usatysakcyzjonowalo bo troche przesadzaie . na piwko , na kielicha i mez da sie zobaczyc co wy jeszcze hcecie ?????? dajcie znac a dam wam namiary. pozdrawia dawid.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów
jan gal
(jano73)
Nowicjusz
dokładnie Dawid jest wsztstko ,tylko że czasami brakuje znajomych z którymi mozna by wyskoczyć
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Kaska K
(katrin81)
Wiking
Jak nie masz co robic z czasem to chetnie zapraszam na kawe i pogaduchy. Mieszkam w Naerbo.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów
jan gal
(jano73)
Nowicjusz
sa parki wodne ,moze akurat nie w Twojej okolicy ale sa, a teraz zreszta to plaze sa wystarczająco ciekawe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
40 Postów
jan gal
(jano73)
Nowicjusz
eee moze nie bedzie az tak zle jak piszesz,ale trzeba przyznac ze to lato jest wyjatkowe
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok