Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Tyler Durden Błażej Pałka Konradd990 (1786 niezalogowanych)
19 Postów
Wiking
Jest nas tu bardzo dużo i da sie to zauważyć np w stoczni gdzie 3/4 to polscy pracownicy..
Sjoholt sie zgłasza.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Wiking
Tyle tu ludzi w okolicy, dało sie zauważyć ostatnio w Skodje na Paranienormlanych,
Nie ktoś ochoty wyskoczyć na imprezkę, spotkać sie posiedzieć, pogadać, pochodzić, pojeździć... etc.
bo weekendy dość nudne...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Krzysiek Mincewicz
(Krzysiek111111)
Wiking
Wydaje Mi sie ze wokolicach Alesund jest duzo duzo duzo polakow ttylko wiekszosc a moze nawet wieksza wiekszosc ma rodzine dzieci i nie interesja ich takie portale jak moja norwegia czy wogole jakies wiieksze towarzystwo maja poprostu problemy dnia codziennego Ja sam jestem z midsund wiec nie az tak daleko od Alesund i szukam jakis znajomych bo nudy ze tragedia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Krzysiek Mincewicz
(Krzysiek111111)
Wiking
Ja bardzo chetnie wyskoczyłbym na jakas imprezke lub cos w tym stylu
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Wiking
Odzew widzę porażający
Może ktoś coś w święta ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów
Krzysiek Mincewicz
(Krzysiek111111)
Wiking
Taaaa odzywaja sie chetnych tyle ze poprostu nie wiadomo co i z kim robic. ogolnie moze i rozumiem tych ludzi ktorzy siedza w Norwegii i sie nie maja zamiaru z nikim spotykac ale pozostawie ten komentarz dla Siebie zeby nie wywoływac burzy na forum bo zaraz Mnie zaatakuja w 50 osob.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów

(walecki)
Nowicjusz
Chętnię się z kim$ spotkam, pochodzę po górach, pojeżdżę na rowerze bo zwariuję, Emblem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok