Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Wspólny wyjazd w ciemno - Norwegia

Czytali temat:
(5730 niezalogowanych)
3 Posty
krystian kapcia
(krystian1881)
Wiking
Witam jak w temacie jadę w ciemno szukam osób chcących również spróbować swoich sił w Norwegii.Bilet już kupiony 16 marzec, jadę swoim autem z południowej polski.Proszę o wiadomości na priv.Pozdrawiam Krystian
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
1165 Postów
Prz Jar
(PJo)
Maniak
krystian1881 napisał:
Witam jak w temacie jadę w ciemno szukam osób chcących również spróbować swoich sił w Norwegii.Bilet już kupiony 16 marzec, jadę swoim autem z południowej polski.Proszę o wiadomości na priv.Pozdrawiam Krystian

A powrotny na kiedy kupiłeś i gdzie chcesz uderzać ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 13  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
krystian kapcia
(krystian1881)
Wiking
powrotny jeszcze nie kupiony ale myślę nad Wielkanocą chociaż na chwile.Mam kilku znajomych w Norwegii w różnych miastach więc zacznę od odwiedzin
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
340 Postów
Sigurd I
(tosenevrati)
Stały Bywalec
krystian1881 napisał:
powrotny jeszcze nie kupiony ale myślę nad Wielkanocą chociaż na chwile.Mam kilku znajomych w Norwegii w różnych miastach więc zacznę od odwiedzin

tu masz kilka rad

Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
krystian kapcia
(krystian1881)
Wiking
up
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
krystian1881 napisał:
powrotny jeszcze nie kupiony ale myślę nad Wielkanocą chociaż na chwile.Mam kilku znajomych w Norwegii w różnych miastach więc zacznę od odwiedzinJedziesz odwiedzic znajomych... wiec do czego ci są potrzebne popaprańce aha bedą tankować ropniaka

...to sie znajomi ucieszą z gości
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 14  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok