Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kawa ,rolki lub rower!!:) - Norwegia

Czytali temat:
Bartosz Lisiecki Karol S Jarek K Sebastian Masłowski Paweł S...... Bob Bora Patrycja B GrzechuWw (1875 niezalogowanych)
2 Posty
Ilona Sz
(ZyjChwila86)
Wiking
Witam,
Mam na imie Ilona Chetnie poznam kogos do wspolnej jazdy na rolkach lub rowerze ,a w czasie sezonu na snowboard Jesli masz czas i chec zapraszam do wspolnego spedzenia czasuFajnie jakby to byly osoby energiczne i moze z ciekawa pasja .Chetnie naucze sie czegos nowego
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Krytyk Krytyczny
(krytycznykrytyk)
Wiking
jesli lubisz sporty w 100% ekstremalne, a ten watek nie umarl, to zapraszam do aktywnego udzialu w spotkaniach z fascynujacym swiatem brydza sportowego oraz plywania synchronicznego P
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(RafalKusik)
Wiking
Hej
Szukam jakiś informacji kto i gdzie jeździ na rolkach ale nic aktualnego nie widać. Udało Ci się znaleźć ekipę na rolki? Masz jakąś fajną miejscówkę? Ja czasem jeżdżę ścieżką od Frogner wzdłuż nabrzeża ale jedynie widuję dzieciaki na half-pipe'ach.
Pozdrawiam
Rafał
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Joanna D.
(Joanna D.)
Wiking
Hej Ilona, podoba mi sie Twój wpis i fajnie, ze.....mnie wreszcie znalazlas jeżdzę na rolkach i chyba ekstremalnie, bo nie potrafię hamowac nie lubię wypadów w pojedynkę. Ponadto lubię chodzić po górach i zwiedzać ciekawe miejsce. Zima uwielbiam narty. Czego móge Cie nauczyć??? Na bank pozytywnego myślenia!!!!!! pozdrawiam z Asker
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Iwi Iwi
(yashica)
Wiking
Witam

Mnie też interesuje towarzystwo na rolki Czy tutaj jeszcze ktoś zagląda? Akurat mamy piękną pogodę. Czy ktoś miałby ochotę się wybrać? Znacie dobre miejsca w Oslo?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Emil Sykula
(EmilSykula)
Nowicjusz
Znacie dobre miejsca w Oslo?

Coprawda na rolkach nie jezdze ale znam dwa dobre miejsca gdzie cwicza sobie ludzie.
Swego czasu jak jezdzilem na desce z kumplami do centrum to wdluz aker brygge duzo osob jezdzilo , najwiecej kreci sie ich w weekendy kolo ratuszu .
A drugie miejsce to Frognerparken park golasow duzo skejtow i duzo na rolkach jezdzi. Ale tez najwiecej w weekendy . Pozdrawiam i milej zabawy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Iwi Iwi
(yashica)
Wiking
Dziękuję bardzo za informację O Vigelandzie wiedziałam

Ale jakby ktoś jeszcze był chętny to zapraszam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty

(MichalSkwira)
Wiking
Witajcie szukam ludzi interesujących się wspinaczką z którymi można spotkać się czasem na ścianie żeby miło i aktywnie spędzić czas
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Jesteś z Oslo Michał?
Ja się wspinam, a raczej wracam do wspinania po wyleczeniu łokcia.
Doświadczenie ponad 20 lat, ale z uwagi na wagę, to nie jestem jakimś tam
wymiataczem. Lubię lajty na poziomie ok IV+ - V. Mam sprzęt, ścianka też chętnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Iwi Iwi
(yashica)
Wiking
To może załóżcie wątek o wspinaczce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok