Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukam kolezanki Fjellhamar i okolice;) - Norwegia

Czytali temat:
Marlena K.... (1710 niezalogowanych)
20 Postów
ona1980 ona1980
(ona1980)
Wiking
Witam Serdecznie , jestem od niedawna w Norwegii, szukam koleżanek z okolic Fjellhamar na pogaduchy, kawkę, czy wspólne zakupy. Byłoby fajnie gdyby znalazła się „para” jesteśmy tutaj
z mężem krótko i nie mamy znajomych.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
ona1980 ona1980
(ona1980)
Wiking
Dodam tylko ze pracy tez szukam, jakby ktos slyszal o pracy na chociaz kilka godzin tyg w tej okolicy bede wdzieczna
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
ona1980 ona1980
(ona1980)
Wiking
nadal aktualne ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Magdalena W
(magdecka)
Wiking
Witam z tej strony Magda ja również jestem z okolic Fjellhamar i również jak Ty chciałabym poznac jakąś koleżankę Jestem w Norwegii ponad dwa miesiące i wiem co to oznacza jak brakuje jakiejś bratniej osoby z którą można byłoby się spotkac na jakiejś kawce i pogadulac z miła chęcią poznam nową koleżankę Pozdrawiam i mam nadzieję że wkrótce się poznamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
166 Postów
Katarzyna Gajdosz
(yenever711)
Stały Bywalec
hej dziewczyny, ja jestem z okolic, jestesmy mloda para ale to raczej ja szukam znajomych w razie czego odezwijcie sie, podaje nr tel bo z internetem w najblizszym czasie bede miec problem 92536903 pozdrawiam, Kasia.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Monika Dudziak
(dudziara)
Wiking
Witam szukam koleżanki na kawke mieszkam we flateby dodam jeszcze że mam 3letnią córcie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Magdalena W
(magdecka)
Wiking
Cześć z tej strony Magda bardzo mi miło poznać nowa koleżankę Ja jestem z okolic Fjellhamar więc nie mamy do siebie daleko.Jeśli miałabyś ochotę możemy umówić się na jakąś kawkę... Pozdrawiam i do zobaczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
ona1980 ona1980
(ona1980)
Wiking
Hej hej, chetnie sie spotkamy na kawke, ja tak jak Madzia jestem z Fjellhamar. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(Monika_Hamar)
Wiking
Cześć tu Monika tez szukam koleżanki i jestem z Hamar Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -4  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Monika Dudziak
(dudziara)
Wiking
Hej! Zapraszam na kawke DZIEWCZYNY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok