591e016fe6e42983a0a78febebd14659
Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
Poznajmy się
B B
(SHREKI)
(Użytkownik)
Początkujący
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Odp.:spotkam sie z fajnym facetem i jego ... w wiadomym 1 Rok, 11 Miesięcy temu Oklaski: 0  
hahahahahaha,
straznicy i strazniczki moralnosci,
kazdy ma prawo dawac d..y jak chce i komu chce

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

(pretty rodka)
(Gość)
Stały Bywalec
Odp.:spotkam sie z fajnym facetem i jego ... w wiadomym 1 Rok, 11 Miesięcy temu Oklaski: 7  
porshe !!!!!temat przewodni w no.dac nie dac oto jest pytanie to ja powiem tak" DAC TEMU KTO JEST TEGO WART"",a tak pozatym to juz innych zajec tu nie ma???proponuje jaccuzi,sauna dobra na przeziebienie i wiecej optymizmu bo zbliza sie ponury czas wesolosci zycze

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.

(Cyrano)
(Gość)
Wiking
Odp.:spotkam sie z fajnym facetem i jego ... w wiadomym 1 Rok, 11 Miesięcy temu Oklaski: 1  
Tak na podsumowanie trudnego tematu rozdawnictwa zarobkowego własnego ciała to troszkę z przymrużeniem oka pewna myśl:

Kobieta, która ma jednego kochanka jest aniołem, która ma dwóch jest potworem, która ma trzech jest kobietą.

Pozdrawiam całe forum.

Loguj się Loguj się  
darek kowalczyk
(kd71)
(Użytkownik)
Wiking
Odp.:spotkam sie z fajnym facetem i jego ... w wiadomym 1 Rok, 9 Miesięcy temu Oklaski: 0  
witam

Loguj się Loguj się  
darek kowalczyk
(kd71)
(Użytkownik)
Wiking
Odp.:spotkam sie z fajnym facetem i jego ... w wiadomym 1 Rok, 9 Miesięcy temu Oklaski: 0  
witam

Loguj się Loguj się  
Natalia Kozłowska
(oppland)
(Użytkownik)
Wyjadacz
Odp.:spotkam sie z fajnym facetem i jego ... w wiadomym 1 Rok, 9 Miesięcy temu Oklaski: 14  
a skąd będzie wiadomo od razu,że ma fajnego musiałby od razu przyjsć- z nim na wierzchu i ze stojacym no bo jak inaczej?czasami przystojny a nie ma czym porządzic ani pojęcia o tym...a czasami jest jedno to drugiego brak

Loguj się Loguj się  
Krzysztof Woźniak
(SpikeMc2)
(Użytkownik)
Początkujący
Odp.:spotkam sie z fajnym facetem i jego ... w wiadomym 1 Rok, 9 Miesięcy temu Oklaski: 2  
Jeśli jesteś zainteresowana spotkaniem to odezwij się na priv. pozdrawiam

Loguj się Loguj się  
artur cieślik
(gallagher)
(Użytkownik)
Wiking
Odp.:Odp. ...SZOK... !!! ... 1 Rok, 9 Miesięcy temu Oklaski: 0  
wiesz moja droga ,co do tego ze polaczki lubią oceniać ,to niestety czarna prawde ich charakteru ,ale bądż dobrej myśli nie tylko ty się sparzyłaś na rodakach ,widzisz oni są zawisti i małostkowi i mało tolerancyjni ,wbrew im ja też jestem inny w ich oczach i tez mnie nie rozumieją , i dla tego odawrżyłem sie do ciebe napisać ,jeśli zechcesz porozmawiać to jestem otwarty na wszystko i nic mnie nie dziwi ,wiesz spodobała mi się twa otwartość ,znajdziesz mnie na gg 45713728 gallagher.

Loguj się Loguj się  
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)

(Fakhir Shahnawaz)
(Gość)
Wiking

www.activeauto.no Salg av brukte biler

Vi driver med salg og kjøp av brukter biler hos Active Auto AS. Vi har et meget godt utvalg av biler i de fleste pris klasser fra 10 000 til 500 000 kr. Vi hjelper våre kunder med innbytte, finansiering og forsikring. Vi klare å få finansiering selv om du er ny i norge og har skattbar inntekt. Forsikring blir billigere gjennom oss fordi vi hjelper deg å flytte polsk bonus hit til Norge. Vi snakker polsk, engelsk og norsk. Ikke nål å ta kontakt. Tlf. 40075022/96835576 (kun polsk) Du finner våre på www.activeauto.no Zajmujemy się sprzedażą i kupnem samochodów używanych w usłudze Active ...
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: 40X XXX XXX [Pokaż]

Strona www: activeauto.no

+Kup wpis sponsorowany
Anders B
(anders b.)
(Użytkownik)
Maniak
Odp.:Odp. ...SZOK... !!! ... 1 Rok, 9 Miesięcy temu Oklaski: -38  
gallagher napisał:
wiesz moja droga ,co do tego ze polaczki lubią oceniać ,to niestety czarna prawde ich charakteru ,ale bądż dobrej myśli nie tylko ty się sparzyłaś na rodakach ,widzisz oni są zawisti i małostkowi i mało tolerancyjni ,wbrew im ja też jestem inny w ich oczach i tez mnie nie rozumieją , i dla tego odawrżyłem sie do ciebe napisać ,jeśli zechcesz porozmawiać to jestem otwarty na wszystko i nic mnie nie dziwi ,wiesz spodobała mi się twa otwartość ,znajdziesz mnie na gg 45713728 gallagher.wzruszyłem się

piszesz do niej "moja droga"

a ją może pierdoli już pół norwegii

Loguj się Loguj się  
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nadchodzące wydarzenia

Wszystkie wydarzenia »

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...

Szukaj znajomych!

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...
wiek od 18 do 45 lat
Szukaj znajomych