Podatek norweski - przydatne narzędzia od MultiNOR
Zwrot podatku z Norwegii
-MultiNOR
b39ca57ea96f9b8c6cc2245599b6a1ec
116 Postów
B B
(SHREKI)
hahahahahaha,
straznicy i strazniczki moralnosci,
kazdy ma prawo dawac d..y jak chce i komu chce
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
249 Postów

()
porshe !!!!!temat przewodni w no.dac nie dac oto jest pytanie to ja powiem tak" DAC TEMU KTO JEST TEGO WART"",a tak pozatym to juz innych zajec tu nie ma???proponuje jaccuzi,sauna dobra na przeziebienie i wiecej optymizmu bo zbliza sie ponury czas wesolosci zycze
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
19 Postów

()
Tak na podsumowanie trudnego tematu rozdawnictwa zarobkowego własnego ciała to troszkę z przymrużeniem oka pewna myśl:

Kobieta, która ma jednego kochanka jest aniołem, która ma dwóch jest potworem, która ma trzech jest kobietą.

Pozdrawiam całe forum.
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
witam
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
witam
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
540 Postów
Natalia Kozłowska
(oppland)
a skąd będzie wiadomo od razu,że ma fajnego musiałby od razu przyjsć- z nim na wierzchu i ze stojacym no bo jak inaczej?czasami przystojny a nie ma czym porządzic ani pojęcia o tym...a czasami jest jedno to drugiego brak
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
73 Posty
Krzysztof Woźniak
(SpikeMc2)
Jeśli jesteś zainteresowana spotkaniem to odezwij się na priv. pozdrawiam
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
artur cieślik
(gallagher)
wiesz moja droga ,co do tego ze polaczki lubią oceniać ,to niestety czarna prawde ich charakteru ,ale bądż dobrej myśli nie tylko ty się sparzyłaś na rodakach ,widzisz oni są zawisti i małostkowi i mało tolerancyjni ,wbrew im ja też jestem inny w ich oczach i tez mnie nie rozumieją , i dla tego odawrżyłem sie do ciebe napisać ,jeśli zechcesz porozmawiać to jestem otwarty na wszystko i nic mnie nie dziwi ,wiesz spodobała mi się twa otwartość ,znajdziesz mnie na gg 45713728 gallagher.
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2228 Postów
El Granuja
(ElGranuja)
gallagher napisał:
wiesz moja droga ,co do tego ze polaczki lubią oceniać ,to niestety czarna prawde ich charakteru ,ale bądż dobrej myśli nie tylko ty się sparzyłaś na rodakach ,widzisz oni są zawisti i małostkowi i mało tolerancyjni ,wbrew im ja też jestem inny w ich oczach i tez mnie nie rozumieją , i dla tego odawrżyłem sie do ciebe napisać ,jeśli zechcesz porozmawiać to jestem otwarty na wszystko i nic mnie nie dziwi ,wiesz spodobała mi się twa otwartość ,znajdziesz mnie na gg 45713728 gallagher.wzruszyłem się

piszesz do niej "moja droga"

a ją może pierdoli już pół norwegii
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj

b39ca57ea96f9b8c6cc2245599b6a1ec

Bliżej nas