Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Pytanie o przedszkole - Norwegia

21 Postów
Justyna X
(lenka85)
Wiking
Witam.
Mam pytanie, na które nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Moje dziecko dostało miejsce w przedszkolu od sierpnia. Teraz muszę tylko to potwierdzić w internecie. Jeśli teraz potwierdzę miejsce dla mojego dziecka a później okaże się, że będę musiała zrezygnować z przedszkola zanim dziecko tam pójdzie to czy wtedy mogę też to zrobić internetowo i czy będą jakieś konsekwencje? Będę wdzięczna za informacje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Anita O.
(Manga)
Wiking
Też się chętnie dowiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Stefan Skogmann
(Skogmann)
Nowicjusz
Mozna wyslac mail albo zadzwonic. Zadnych konsekwencji. Ktos inny dostanie miejsce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
Czesc, w kazdym przedszkolu roznie to bywa, dowiedz sie jaki maja czas wymowienia 1,2, czy 3-miesieczne. Z doswiadczenia mojego kolegi wiem, ze jesli nie znajda na to miejsce innego dziecka, to bedziesz musiala za to miejsce zaplacic. Tutaj znalazlem wiecej informcji na forum kobiecym forum.kvinneguiden.no/topic/646455-oppsi...arnehageplass-etter-å-ha-takket-ja/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok