Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Pytanie o usg połówkowe - Norwegia

Czytali temat:
10 Postów
Sylwia Kodra
(syl1234)
Wiking
Witam.mam pytanie bo jestem w ciazy i jeszcze mi nie wykonano połówkowego usg bo się nie zgłosiłam bo byłam w Polsce a teraz twierdzą że nie mają wolnego terminu.w związku z tym mam pytanie czy to połówkowe jest jak te badania prenatalne i czy po tym usg jest jakaś wizyta z położna? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Justyna Michalak
(xprincy91)
Wiking
Usg polowkowe wykonywane zazwyczaj w 18 tygodniu ciazy to rutynowe badanie przyslugujace kazdej kobiecie w ciazy. To nie to samo co badanie prenatalne! Badanie prenatalne proponowane jest kobietom po, bodajze, 35 roku zycia. Wizyte u poloznej mozesz zamowic sobie w ramach kontroli zamiast u fastlege, ale to juz nie w szpitalu jak podczas usg, ale på helsestasjon. Tam usg polowkowego nie wykonuje sie. Czy zglosilas wczesniej, ze nie mialas mozliwosci stawienia sie na usg? Jesli nie to byc moze bedziesz musiala to badanie wykonac prywatnie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Sylwia Kodra
(syl1234)
Wiking
Cześć. Dziękuję za odpowiedź. Ja zgłaszam ze nie mogę się wstawić na to badanie wiec mi powiedzieli ze cały sierpień nie mają wolnego terminu i tak czekam cały sierpień bo mojego fastlege nie ma jeszcze dopiero będzie w poniedziałek wiec zobaczymy a ja już jestem w 23 tygodniu ciąży. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok