Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Aborcja,Pilnie prosze o pomoc. - Norwegia

2 Posty
Mateusz Mateusz
(Lover)
Wiking
Czy nie wie ktos moze jak wyglada sprawa z aborcja tu?
Jesli np moja kobieta jest w Polsce i chcielibysmy usunac ciaze,czy byla by taka mozliwosc,zeby to zrobic tu,jakby to wygladalo,ile by kosztowalo i w ogole?!
Prosze pilnie o jakiekolwiek informacje,jest to dla mnie bardzo wazne.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
a sprawdzałeś już, że to ty jesteś biologicznym ojcem???
może ktoś cię wrabia w koszty
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
206 Postów

(20cm)
Stały Bywalec
Troche nie w temacie - mnie ubawiła reklama tutaj. Ciekawe czy wszędzie jest taka sama: "Spodziewacie się dziecka?", "Polska położna w Norwegii", no i bociek
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Lover napisał:
Czy nie wie ktos moze jak wyglada sprawa z aborcja tu?
Jesli np moja kobieta jest w Polsce i chcielibysmy usunac ciaze,czy byla by taka mozliwosc,zeby to zrobic tu,jakby to wygladalo,ile by kosztowalo i w ogole?!
Prosze pilnie o jakiekolwiek informacje,jest to dla mnie bardzo wazne.
Pozdrawiam
Jeżeli pracujesz tutaj legalnie i masz swojego przypisanego lekarza , to jest taka bezpłatna możliwość .
Jednak Twoja kobieta Musi przebywać niestety tutaj i być zarejestrowana w przychodni razem z tobą . Inaczej się nie da .
Oczywiście , warunek podstawowy to taki , że jest jeszcze czas na legalny zabieg .
Inaczej ...to sto przysiadów jeden za drugim ... i siad dupą na miskę z gorącą przesoloną wodą ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 10  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
Z tego co mi wiadomo, to w Norwegii aborcja jest bezpłatna, ale aby uzyskać bezpłatną pomoc ,Twoja kobieta musi przebywać tutaj legalnie.

Ps. sorki, nie doczytałam wątku do końca. Gabriel podał Ci już prawdziwe informacje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Jest za darmo i podejście do niej jest całkiem OK. Ja będąc tu w ciąży 2 razy za każdym razem przy pierwszej wizycie u lekarza słyszałam: chcesz urodzić, czy usunąć? Trzeba być jednak tutaj na miejscu i w ich systemie ubezpieczeń. Jeśli ty tu jesteś, to zapytaj swojego lekarza jak wygląda sprawa prywatnie, bo jestem pewna, że jest taka możliwość. Tu nikt cię nie wyzwie, jeśli pójdziesz z takim pytaniem do jakiejkolwiek przychodni, albo zapytasz telefonicznie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Wiking
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
3 Posty
Sławomir Górka
(SlawomirGorka)
Wiking
Poczytaj o aborcji na www.aborcjainfo.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok