Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

poród w Lorenskog - Norwegia

13 Posty

(Krzysiekkasia8784)
Wiking
Hej czy któraś z mamusiek rodziła w Lorenskog??? co trzeba zabrać ze sobą dla maluszka? jaka opieka???
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
Rodzilam rok temu. Opieka super, chyba ze tak trafilam i podczas porodu i po przeniesieniu do przyszpitalnego hotelu, kiedy potrzebowalam pomocy poloznej, naciskalam guziczek i juz byla i zawsze mi powtarzaly, ze one sa po to,zeby mi pomoc, wiec mam dzwonic za kazdym razem jesli czegos potrzebuje

Dziecko ma wszytsko co miec powinno, nawet bodziaki, no chyba, ze chcesz zeby chodzilo we wlasnychciuszkach. Jedyne co bedzie Ci potrzebne to ciuchy na wyjscie dla dzidzi, fotelik i takie tam....

Dla siebie dobrze jest wziac ciuchy po porodzie, w hotelu nikt nie paraduje w koszulach nocnych ino w dresach .....no i cos na wyjscie źe. Szpitala. Ja mialam ze soba jesczze wsojekosmetyki, szczoteczke do zebow, ale to juz wiadomo

Poza tym wszystko jest.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Krzysiekkasia8784)
Wiking
dzieki wielkie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
ada 80
(adriana80)
Wiking
Hej, popieram wypowiedź p. Agaty. W ubiegłym roku rodziłam w tym szpitalu i rzeczywiście opieka super- a nawet przesadnie super No i do tego udało mi się trafić na polską położną więc lepiej być nie mogło. Pozdrawiam i życzę powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(Krzysiekkasia8784)
Wiking
też bym chciala trafic na polska położna. dzieki dziewczyny.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
Ja tez chcialam ale trafilam na swietna norweżke ...ktora mowila po angielsku zapytalam ja ile porodow odebrala, odpowiedziala, ze przy 9 tys przestala liczyc ;D

Doskonaly fachowiec, doskonale wyczucie, dzieki niej urodzilam niemal w trzy sekundy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
krzysiek kasia
(kasiakrzys)
Wiking
to nie mialas sprasznego i długiego porodu ja i z angielskiem do konca sobie nie radze, ale mysle ze dam rade. jeszcze tylko 8 tygodni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
krzysiek kasia
(kasiakrzys)
Wiking
a byłaś ogladać wcześniej sale porodową??? ja jade we wtorek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów
Dariusz S
(dreamstars)
Początkujący
Z tą położną to zależy ile będzie trwał poród ponieważ one zmieniają się co 8 godzin więc zacząć możesz rodzić u Norweżki a skończyć u Polki. Sale zwykle masz dwupokojową i łazienką, jest też wanna gdy byś chciała w taki sposób rodzić, możesz sobie zażyczyć znieczulenie robione przez anestezjologa w którym bądź momencie twojego porodu. Opieka jest naprawdę dobra. Uczestniczyłem w porodzie mojej córki przez kilkanaście godzin ,widziałem wszystko w około co się dzieje bez bólów porodowych więc mogę to ocenić na chłodno.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 11  
Odpowiedz   Cytuj
21 Postów
krzysiek kasia
(kasiakrzys)
Wiking
super dzieki
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok