Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

POZNAM MAMY Z DZIEĆMI Z BØ - Norwegia

Czytali temat:
Lidka O. (2348 niezalogowanych)
11 Postów
Izabela Skrocka
(izunia077)
Wiking
Poznam mamy z dziećmi. Mam synka- 4 latka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Iwona Issańska
(IwonaIssanska)
Wiking
Witam ja mam córeczkę 3 letnią i pochwalę się od kilku dni chodzi do przedszkola,jest bardzo zadowolona wiec dla mnie to jest również powód do radości
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Lidka O.
(chinaajlowju)
Wiking
Hej mamy z Bo. szukam vikara na sprzatanie w sklepie w bo od godziny 6 do 7:40 od poniedziałku do soboty około miesiąca może troszke dłużej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
kamila oska
(Kamcia)
Wiking
Cześć.
Nie znamy się ale bardzo chciałabym się was zapytać jak szybko zaaklimatyzowałyście się w Norwegii ?
Nie boicie się o dziecko ? Mój mąż od roku pracuje i mieszka w Norwegii, od jakiegoś czasu nalega abym sie spakowała z naszym 4 letnim synem i przyjechała. W sumie naczytałam się o tym całym Barnevernet i nie wiem co o tym myśleć. Możecie mi napisać jak wy zaczynałyście ? na co uważać? czy dziecko do wyjazdu jakoś przygotować ? Moj syn to jedynak, klapsa nigdy nie dostał ale czasem na niego podniosę głos jak już wchodzi na głowę.
Byłabym wdzieczna za odpowiedz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Izabela Skrocka
(izunia077)
Wiking
(IwonaIssanska)
Ja dzisiaj złożyłam dokumenty w nowym przedszkolu, bo się przeprowadziliśmy tydzień temu.Czekam teraz na odpowiedź mam nadzieje że pozytywną
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Izabela Skrocka
(izunia077)
Wiking
(china.ajlowju)
Chętnie bym podjęła się tej pracy ale niestety na razie nie mam możliwości dopóki synek nie pójdzie do przedszkola.A od kiedy w ogóle ta praca?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Monika Szaynok
(Mo_ni_ka)
Wiking
witam, od sierpnia będę w Bo na erasmusie, aż do świąt. Stypendium liche więc nie ukrywam, że chciałabym dorobić w jakiś sposób. Chętnie zaopiekuję się dziećmi (mam doświadczenie) albo posprzątam. Jeśli ktoś potrzebowałby kogoś takiego do pomocy, to służę kontakt przez maila: monika.szaynok@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Lidka O.
(chinaajlowju)
Wiking
Praca od zaraz:-D to jest vikariat na miesiac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
monika w
(amineczka1978)
Wiking
Witam Chcialabym sie zapytac jak załatwia sie przedszkole w norwegii Przyjechalam do meza , mamy 3,5 latka ktorego chcemy zapisac tylko nie wiem jak wygląda sprawa bo jest koniec sierpnia a z tego co wyczytalam to zapisy sa od lutego Bede wdzieczna za pomoc Pozdrawiam Monika
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Joanna Eliteas
(JoannaElite)
Wiking
Witam,
Firma sprzątającą Elite Service Partner poszukuje pracowników do sprzątania sklepów w Bø i okolicy.
Wymagania: aktualne pozwolenie na prace.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny.
Joanna 0047 98263683
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok