Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

69 Postów

(Pablo71)
Początkujący
Zgadzam sie z toba w calej rozciaglosci kogo nie stac niech sam siedzi w domu zastanawia mnie tylko fakt ze ktos chce robic za 30- czy 60 koron setki km od domu kiedy podobne pieniadze moze zrobic w Kraju? 30 kr to tylko 15 zl czyz nie a Norge to najbogatszy kraj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(Pablo71)
Początkujący
Pablo71 napisał:
Zgadzam sie z toba w calej rozciaglosci kogo nie stac niech sam siedzi w domu zastanawia mnie tylko fakt ze ktos chce robic za 30- czy 60 koron setki km od domu kiedy podobne pieniadze moze zrobic w Kraju? 30 kr to tylko 15 zl czyz nie a Norge to najbogatszy krajdodam jeszcze ze ta Mama wydaje wiecej na sniadanie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
jeeona25 napisał:
rodzice na ile wyceniacie bezpieczeństwo własnego dziecka? ...

co mnie obchodzi ze kobieta na rękę dostaje np" 120 nok wiec nie moze mi zapłacić 90 ? a to proszę, zostań w domu i zajmij sie dzieckiem.

żadna z dziewczyn szukająca pracy jako opiekunka nie powinna schodzić poniżej 60 koron.


Tylko czy placac te 60 kr na godzine, czyli okolo 10 tys. NOK na miesiac ma sie pewnosc, ze opieka nad dzieckiem bedzie taka super? W koncu prace beda wykonywac dokladnie te same osoby, co wczesniej braly te 30 na godzine.

Duzo mam zostaje z dzieckiem w domu i to za mniejsze pieniadze. Wlasnie takie mamy biora sobie dodatkowo do pilnowania jedno lub dwojke dzieci.

Ogolnie taka dyskusja jest kompletnie bez sensu. Obojetnie co sie napisze i co sie chce, to przecietny czlowiek nie da dagmammie 10 tys NOK na miesiac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
69 Postów

(Pablo71)
Początkujący
Elise napisał:
jeeona25 napisał:
rodzice na ile wyceniacie bezpieczeństwo własnego dziecka? ...

co mnie obchodzi ze kobieta na rękę dostaje np" 120 nok wiec nie moze mi zapłacić 90 ? a to proszę, zostań w domu i zajmij sie dzieckiem.

żadna z dziewczyn szukająca pracy jako opiekunka nie powinna schodzić poniżej 60 koron.


Tylko czy placac te 60 kr na godzine, czyli okolo 10 tys. NOK na miesiac ma sie pewnosc, ze opieka nad dzieckiem bedzie taka super? W koncu prace beda wykonywac dokladnie te same osoby, co wczesniej braly te 30 na godzine.

Duzo mam zostaje z dzieckiem w domu i to za mniejsze pieniadze. Wlasnie takie mamy biora sobie dodatkowo do pilnowania jedno lub dwojke dzieci.

Ogolnie taka dyskusja jest kompletnie bez sensu. Obojetnie co sie napisze i co sie chce, to przecietny czlowiek nie da dagmammie 10 tys NOK na miesiac.
ammunisjon se musi zadac pytanie co jest dla niej najwazniejsze praca czy pieniadze wkoncu chodzi tylko o czas zanim dziecie nie pujdzie do przedszkola a jesli dziecko jest chore to sory jesli makta ma dylematy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok