Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

kolka i wzdecia u niemowlaka - Norwegia

Czytali temat:
Marcin Krukowski Wanda Dera D S Eveline Cake ANNA PUCUŁEK Norge 30 Norge 30 Katarzyna Ambrozinska Team Vask Paulina Mydlarz Agnieszka K (11249 niezalogowanych)
26 Postów
ewelina stępień
(ewelka123)
Wiking
witam wszystkie mamy czy wasze dzieciaczki miały kolke jezeli tak to co im podawałyscie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Wiking
Polecam Sab Simplex kropelki na kolki sa to kropelki niemieckie i skuteczne!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
S B
(mała 25)
Nowicjusz
Witam nasz maluszek też miał kolkę i częste wzdęcia.Poszliśmy do apteki i p.aptekarka poleciła nam "Miniform"jest bardzo dobry można go kupic bez recepty nasz mały spał po tym z dwie godziny.Aptekarka powiedziała 10 kropelek nie więcej.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Wiking
Ja używałam minifom ale ten nie działał wcale. Od kolezanki dostałam buteleczkę sab simplex i ten pomógł ale że nie miałam jak załatwić tego leku z niemiec zaczełam szperać po necie i znalazłam że taki sam składnik jest w espumisanie z Polski tylko w mniejszym stężeniu więc kupiłam. Mojej małej przeszło. Teraz ma już 11 miesięcy więc nie jest jej potrzebny a mam dwie buteleczki na zbyciu więc jeśli ktoś potrzebuje to proszę o kontakt.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Alicja Ziemska
(alusia149)
Wiking
Witam
Ja także polecam Sab simplex po ich podaniu kolki znikneły jak rękką odjął można je także nabyc na internecie w czeskiej aptece, jak takie stosowałam u małego. Pozdrawiam i powodzenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
alusia149 tez mam te krople ale jeszcze nie uzywalam. Powiedz jak mozesz ile ich dawalas maluszkowi i jak czesto?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Alicja Ziemska
(alusia149)
Wiking
Ja podawałam 10 kropli przed każdym karmieniem i kolki minęły po tygodniu stosowania, potem zmniejszyłam do 5 3 razy dziennie także przed karmieniem. Simeticon zawarty w sab simplex nie wchłania się do organizmu więc się go nie przedawkuje takimi dawkami. Działa tylko w jelitach. Zresztą w ulotce jest napisane, aby dawać do każdego karmienia 15 kropli. Ja podawałam na łyżeczce, bo karmiłam piersią, ale można dodać do butli jeśli ktoś karmi mlekiem modyfikowanym. Mniejsze ilości mogą nie zadziałać. Pozdrawiam wszystkie mamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
875 Postów
Daria C
(daris)
Maniak
Hmm przed kazdym karmieniem to troche za czesto mi sie wydaje.. tez karmie tylko piersia i maly dosc czesto je,wiec to chyba bylaby przesada a poza tym u naskolki nie sa takie strasznie duze wiec sprobuje te 15 kropli 3 razy dziennie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Alicja Ziemska
(alusia149)
Wiking
No ja byłam tak samo zdziwiona jak Ty aż tyle rany w życiu!!! ale tak jest na ulotce z lekarzem też o tym rozmawiałam, mimo tego sama tyle nie dałam hihi ale nasza dawka zmniejszona także pomogłatak więc jeżeli nie są te kolki tak często także bym podawała 3 razy dziennie pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
510 Postów
Iska |
(iglaczek)
Wyjadacz
A ten miniform to od kiedy mozna dawac malenstwu?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok