Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Mama 3 latki - Norwegia

Czytali temat:
(804 niezalogowanych)
74 Posty
Alina L.
(Alina1978)
Początkujący
Witam.
Jestem mamą 3-letniej dziewczynki, która całe dnie spędza z mamusią. Szukam mam dziewczynek w podobnym wieku w celu spotkania się. Szukam towarzystwa dla mojej córki. I przy okazji dla siebie.
Mieszkam w Nesttun mam auto więc mogę dojechać oczywiście w przyzwoitej odległości
Do Oslo nie skoczę

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
Julita Więzowska
(julka235)
Nowicjusz
hej Alina szkoda ze tak daleko mieszkasz ja jestem mama synka 2,3 miesiace i tez jestesmy sami niemamy sie z kim pobawic wiec widze nie jestem sama
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
Hej
Ja mam synka prawie 3 latka i córcie 5 lat. Przylatujemy do Oslo w sobotebedziemy sami bo tatus w pracy. Chętnie poznam jakieś mamy, dowiem sie gdzie kupic dobre jarzynki i miesko na zupke i ogólnie spędzę czas. Jeśli któraś z Was ma ochotę to proszę pisac
pozdrawiam
Kasia, Nadar i Rozalka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
ilona trzebiatowska
(ilonka45)
Wiking
hej ja tez nie ma zadnych znajomych tutajsiedze z coreczka w domu ma 4 msc,mieszkam na fyllingsdale
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
Julita Więzowska
(julka235)
Nowicjusz
niestety skazane jestesmy chyba na to ze same siedzimy z dziecmi i niema tu znajomych z malymi dzicmi u nas niema nawet placu zabaw sa tylko przy przedszkolach ale publicznego palcu zabaw niemamy wy bedziecie w oslo wiec napewno poznasz wiele mam ktore maja dzieciaczki bo tu gdzie my jestesmy jest przesada poprostu przesada ze wszyskim! oj daleko im daleko do prawdziwej cywilizacji
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
mirka mysielska
(natunia)
Wiking
witam
nie wiem gdzie to jest gdzie mieszkacie,my mieszkamy w Agotnes 30 km.od Bergen.
córeczka ma 2 lataka i 2 miesiące więc napewno chętnie by się pobawiły,też nie ma tu koleżanek.
jeśli chcecie nas odwiedzić to my bardzo zapraszamy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
ilona trzebiatowska
(ilonka45)
Wiking
a to fajnie my mieszkamy 7 km od bergen
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
53 Posty
Julita Więzowska
(julka235)
Nowicjusz
Bergen hmmmm daaaaaaleko odemnie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Kamila Krażewska
(kama332)
Wiking
ilonka45 - pisałam do Ciebie, że my tez mieszkamy na Fyllingsdalen też mieszkam tu od 4. miesięcy i bardzo chętnie sie spotkam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
18 Postów
anna hamiga
(annahamiga)
Wiking
Witam.Chętnie poznam mamuśki z okolic Greverud i Kolbotn,mam synka który ma prawie 3 lata ,i siedzę z nim w domu,!Chętnie by się pobawił.mieszkam w oppegard i zapraszam na kawke.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok