82f918fe07aef41f7ca1661ba12bf456
Forum Norwegia
Witamy, Gość
Zaloguj się albo Zarejestruj.    Zapomniałeś hasło?
(1 wejść) (1) Gość
Mamy w Norwegii
TEMAT:  

Paszport dla dziecka w trybie pilnym -Jak wyrobić? - Norwegia

Olcia Tolcia
(Ol_tol)
(Użytkownik)
Wiking
Użytkownik jest onlineKliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Paszport dla dziecka w trybie pilnym -Jak wyrobić? 11 Miesięcy, 1 Tydzień temu Oklaski: 1  
Hej Mam do Was pytanie, na początku listopada urodziłam dziecko tu w Norwegii i chciałabym bardzo na święta jechać z nim do Pl, niestety wizytę paszportową mam dopiero 9.12 i z informacji uzyskanych telefonicznie w konsulacie na paszport czeka się 14 dni czyli dostanę go 23.12, na pytanie czy można to przyśpieszyć dowiedziałam się że tak ale trzeba mieć pilną udokumentowaną sprawę, stąd moje pytanie do Was: Czy ktoś załatwiał paszport w trybie przyśpieszonym? Jakiego rodzaju dokumentu potrzebuje? Jakie sprawy mogą zostać przez konsula uznane za pilne i wydadzą mi paszport wcześniej?

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
piotr es
(jakol)
(Użytkownik)
Wiking
Odp.:Paszport dla dziecka w trybie pilnym -Jak wyrobić? 11 Miesięcy, 1 Tydzień temu Oklaski: 1  
Hi! Napisz na Priv. Wytlumacze ci

Loguj się Loguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
 Wpis sponsorowany (Ogłoszenie promowane)
Skuteviken Personell
(Skuteviken Personell)
(Użytkownik)
Wiking

Experienced stairs builder in Bergen

Skuteviken Personell AS is a Bergen-based recruitment agency that offers recruitment solutions in the private and public sector.  We rent out labor for shorter and longer periods, as well as recruiting candidates for permanent positions.  Due to a flexible organization, we have the ability to tailor solutions for our customers needs, as well as have daily contact with our employees.  Through the recruitment of new candidates, we are committed to providing good service.  This is to ensure that you, as a job applicant, will perceive the engagement ...
Zobacz więcej

Kontakt

Telefon: + X XXX XXX [Pokaż]

Strona www: skutevikenpersonell.no/...

+Kup wpis sponsorowany
Idź na dółUlubione: 0
Idź do góry

Nadchodzące wydarzenia

Wszystkie wydarzenia »

Nowe zdjęcia użytkowników

Zdjęcia naszych użytkowników
Zobacz więcej ...