Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

girlfriend explains why she voted out of EU - Norwegia

Czytali temat:
Karol Pitek Nati K. Cortez1 N ALEXANDER HAZARD maciekem Moderator MojaNorwegia (962 niezalogowanych)
28 Postów
Nati K.
(nutt)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do wideo girlfriend explains why she voted out of EU
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Nati K.
(nutt)
Wiking
noooo... teraz już wszystko jasne
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Nati K.
(nutt)
Wiking
więc chyba mam szczęście, bo jak dotąd poznawałam samych inteligentnych ludzi z Anglii sama z polityką jestem na bakier, bo jakoś niekoniecznie mnie to kręci, ale jednak coś się orientuję w temacie i staram się być w miarę na bierząco... ta dziewczyna z tego filmu też jest na bierząco, a przynajmniej tak jej się wydaje pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
701 Postów
Cortez1 N
(Cortez1)
Wyjadacz
nutt napisał:
więc chyba mam szczęście, bo jak dotąd poznawałam samych inteligentnych ludzi z Anglii sama z polityką jestem na bakier, bo jakoś niekoniecznie mnie to kręci, ale jednak coś się orientuję w temacie i staram się być w miarę na bierząco... ta dziewczyna z tego filmu też jest na bierząco, a przynajmniej tak jej się wydaje pozdrawiam
------
W kwestii formalnej. Nic tak nie wzmacnia sily przeslania jak bycie na biezaco. Z ortografia nasamprzyklad.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
ale czad moja jedna znajoma wytłumaczyła mi w prawie identyczny sposób dlaczego głosowała na Dudę. Oto poglądy uniwersalne, hahaha.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Nati K.
(nutt)
Wiking
Cortez1 napisał:
nutt napisał:
więc chyba mam szczęście, bo jak dotąd poznawałam samych inteligentnych ludzi z Anglii sama z polityką jestem na bakier, bo jakoś niekoniecznie mnie to kręci, ale jednak coś się orientuję w temacie i staram się być w miarę na bierząco... ta dziewczyna z tego filmu też jest na bierząco, a przynajmniej tak jej się wydaje pozdrawiam
------
W kwestii formalnej. Nic tak nie wzmacnia sily przeslania jak bycie na biezaco. Z ortografia
nasamprzyklad.


Szanowny panie HeartB, bo przecież to ty, tylko pod tą drugą maską... fakt, popełniłam błąd ortograficzny koniec świata na marginesie... jest również kolosalna różnica pomiędzy "biezaco" i "bieżąco" także zacznij pan od siebie a później innych umoralniaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
28 Postów
Nati K.
(nutt)
Wiking
ona jest genialna!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok