Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Blokada routera - Norwegia

Czytali temat:
bodek300 b Wojciech Swies Darek Oslo Pio TR Robert///M MAyke Robert Wolczynski mateo12 mateo (3579 niezalogowanych)
14 Posty
Wiking
Witam!!!!

Mam problem zakupiłam internet bezprzewodowy ICE.NET no i jest fajnie bo ma wifi i nie ma problemu kabla.
Ale mam kłopot bo nie wiem jak zablokować ten router????, każdy sobie korzysta bo nie jest zbezpieczony a mnie szlag trafia bo ciągle mi muli i nie mogę z niego korzystać tak jak bym chciała!!!!
Wiadomo każdy na lewika lubi się podłączyć. Szukałam w necie rozmaitych sposobów no ale nie ogarniam tych
skrótów bo po prostu nie mogę tego znaleźć!!!!

Pomóżcie jak coś wiecie na ten temat i prosiłabym zrozumiałym językiem bo jak już wspomniałam słabo ogarniam temat

mamuska z góry dziękuje i pozdrawia wszystkich
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
mamuska napisał:
Witam!!!!

Mam problem zakupiłam internet bezprzewodowy ICE.NET no i jest fajnie bo ma wifi i nie ma problemu kabla.
Ale mam kłopot bo nie wiem jak zablokować ten router????, każdy sobie korzysta bo nie jest zbezpieczony a mnie szlag trafia bo ciągle mi muli i nie mogę z niego korzystać tak jak bym chciała!!!!
Wiadomo każdy na lewika lubi się podłączyć. Szukałam w necie rozmaitych sposobów no ale nie ogarniam tych
skrótów bo po prostu nie mogę tego znaleźć!!!!

Pomóżcie jak coś wiecie na ten temat i prosiłabym zrozumiałym językiem bo jak już wspomniałam słabo ogarniam temat

mamuska z góry dziękuje i pozdrawia wszystkich



Jaki model tego rutera?


trzeba się zalogować i ustawić hasło....

mamuśka chłopa nie ma czy sąsiada jakiegoś młodego co by z tym sobie poradził?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Wiking
Joseph napisał:
[quote]mamuska napisał:
Witam!!!!

Mam problem zakupiłam internet bezprzewodowy ICE.NET no i jest fajnie bo ma wifi i nie ma problemu kabla.
Ale mam kłopot bo nie wiem jak zablokować ten router????, każdy sobie korzysta bo nie jest zbezpieczony a mnie szlag trafia bo ciągle mi muli i nie mogę z niego korzystać tak jak bym chciała!!!!
Wiadomo każdy na lewika lubi się podłączyć. Szukałam w necie rozmaitych sposobów


Jaki model tego rutera?


trzeba się zalogować i ustawić hasło....

mamuśka chłopa nie ma czy sąsiada jakiegoś młodego co by z tym sobie poradził?


no to jasne że trzeba się zalogować i ustawić hasło tylko jak mam to zrobić zeby się zalogować???

model rutera to:
R-90
CDMA 1x EV- DO.B

no niestety na pomoc sąsiedzką nie mam co liczyć a mieszkam sama z dzieckiem, tak więc widzisz mam nieco
pod górke z tym ruterem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
200 Postów
Milka ...
(milka_milka)
Stały Bywalec
w pasek przegladarki wpisujesz cos takiego

192.168.0.1

login- admin
haslo- admin

potem znajdz panel pt security opions

i tam ustaw haslo

zapisz na koncu i tyle
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
262 Posty

(oppenheimer)
Stały Bywalec
a nie przypadkiem 192.168.1.1 Chyba że to jeden pieron to sorry No i podłącz router kablem z kartą sieciową w swoim komputerze
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
tak jak powyżej, masz tu manual

192.168.0.1


kundeservice.ice.no/Portals/0/ArticleIma...r%20Manual%20R90.pdf

8 strona i potem 12 strona wybierasz opcje jaki rodzaj wpa lub wpa2 najlepiej wybrać.

zmieniasz hasło i zapisujesz zmiany..



zapisz sobie hasło na kartce, bo po zrestartowaniu routera musisz je podać żeby się połączyć..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Wiking
milka_milka napisał:
w pasek przegladarki wpisujesz cos takiego

192.168.0.1

login- admin
haslo- admin

potem znajdz panel pt security opions

i tam ustaw haslo

zapisz na koncu i tyle



no właśnie brakowało mi prawidłowego 192......ten jest idealny weszłam zalogowałam się no i po krzyku

Wielkie dzięki dla wszystkich pozdrawiam.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty

(mickeys)
Wiking
Pamiętaj żeby zmienić fabryczne hasło na admina
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok