Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

2387 Postów
Sethur Asher
(Sethur)
Maniak
agnieszkaj81 napisał:
Mnie sie jakos auto na gaz zle kojarzy...

Noo... To jak jezdzic kuchenka..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
Sethur napisał:
agnieszkaj81 napisał:
Mnie sie jakos auto na gaz zle kojarzy...

Noo... To jak jezdzic kuchenka..



....a ja na ten czas se śmigam czasem wózkiem widłowym na gaz, sprzęt to jest niczym rasowa wyścigówa: jednoosobowe, z silnikiem położonym centralnie, z klatka bezpieczeństwa, bez radia, klimy, centralnego i innych niepotrzebnych dodatków no i ta adrenalina jak ciśniesz z paletą piwa na ten przykład
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Norbert xxx
(Norbery)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
jasta102 napisał:
telemarek napisał:
Dzieki Petroniusz, aczkolwiek moglbys sobie darowac zbedne komentarze.
e tam. komentarze nigdy nie są zbędne. ja dzięki nim już ruszam głową i...
instaluję sobie w Polsce średniej klasy instalację za 6000 złotych, czyli 12000 NOK. dodaję 2500 + 3500 + 500 za załatwienie tego na Norge i już będę sobie pomykał oszczędną karbidówką
tylko skąd się biorą te Polish Jokes, czyli dowcipy o głupich Polaczkach


Nie wiem skąd masz koszty 3,5 +2,5 ??

Co do gazu to jest bardziej ekologiczny i tańszy niż ropa i benzyna.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów
Michał mi$
(qmulus)
Stały Bywalec
Pietrzak napisał:
www.agass.no
tlf 97938909 Andrzej

Autogass As


Jakis czas temu chcieli odemnie 4 tyś za legalizacje + przeróbki instalacji. Wycena bez obejrzenia auta :-D :-D :-D
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Damian Weclewski
(dayman)
Wiking
Szybkie pytanko, jak posiadam w aucie gaz BRC wszystkie papiery podbite itp gaz zakladany w Polsce, co dokladnie musze zrobic by legalnie jezdzic na nim w Norwegii?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty

(jakubt)
Wiking
Witam, opowiem swoją historię. Założyłem gaz BRC do silnika 2,0 V6. Miałem przetłumaczone papiery na język norweski: homologacja na butlę (przysięgłe), homologacja całej instalacji (przysięgłe) oraz wybrałem z książki serwisowej kilka zdań dotyczących akurat mojej instalacji jako instrukcje obsługi (tu tłumaczenie zwykłe). Za pierwszym podejściem porobili zdjęcia, sprawdzili papiery, itp. lecz nie dostałem godkjent ponieważ miałem niewystarczający odstęp/izolację między przewodami gazowymi i wydechem. Odizolowałem te przewody poprzez blachę (taka co idzie nad wydechem). Następną wizytę miałem dzisiaj, 5 minut i wbili mi godkjent. Pozdrawiam i życzę innym powodzenia z legalizacją.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
PLAMA napisał:
www.sadistic.pl/samochody-do-gazowania-l...kcja-t4-vt195346.htm

twój iloraz IQ musi byc naprwde niski skoro porównujesz samochód z instalką LPG z nazistoskim stalg 319
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
739 Postów

(qantan)
Wyjadacz
przepraszam ale nie chcę mi sie z tobą pisać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok