Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Problem z Iphone - Norwegia

Czytali temat:
Lech Sok Kasia S paweł nowak (3288 niezalogowanych)
10 Postów
Kasia S
(kasia66)
Wiking
Witam
Mam problem z Iphone 4,przełączył mi się w tryb awaryjny i się zawiesił.I nic nie mogę zrobić.Jak podłańczam kabelkiem do komputera ładuje iTunes.Ale pod koniec ładowania wyskakuje problem 16.Co to oznacza ?,pomocy może ktoś mi coś podpowie.Bo już próbowałam różnych sposobów,ale od kilkunastu dni problem nie znika.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
20 Postów
corny knut
(grandemilan)
Wiking
telefon masz od nowości? czy był kupiony jako używka ? jeśli tak,warto się dowiedzieć czy ktoś nie grzebał w systemie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
A co z "restore factory settings", tez nie pomaga?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Kasia S
(kasia66)
Wiking
Nie nic nie pomaga, się zawiesił i nic nie mogę zrobić.Nawet wyjęłam baterię i nic.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Kasia S
(kasia66)
Wiking
A może zna ktoś jakiegoś dobrego,niedrogiego elektronika który by umiał naprawić mi ten telefon.Proszę o jakiś kontakt.z góry dziękuję za pomoc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Tomek highlander
(tomhighlander)
Początkujący
Wciskasz dwa przyciski ten okragly pod ekranem i ten na gorze taki poluzny, wciskasz oba i liczysz powoli do 10 az pojawi sie jabluszko na ekranie.

Ps jak wyjelas barerie ???????
To przecie trzeba rozebrac tel na atomy?
A moze to nie iphon
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3026 Postów
Eliza K
(Elise)
Maniak
10 Postów
Kasia S
(kasia66)
Wiking
Witam ponownie udało mi się odblokować iphone dzięki za pomoc.Wyczytałam na forum Aple jak to zrobić i działa.Ale teraz nie widzi telefon karty sim.Wkładam kartę sim poprawnie i pojawia się komunikat zainstaluj kartę Sim.Jak mam to zrobić,może mi ktoś podpowiedzieć.Zamówiłam specjalnie nową kartę sim do Iphone 4.Ale czemu ITunes,ani telefon jej nie widzi?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok